Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изказвам хиляди благодарности на Ivan Ivanov

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изказвам хиляди благодарности на Ivan Ivanov

    Днес пътувах до София с джипа и влачих и платформа -но уви на входа на София Съеденитела ми се строшиДобре че съм си вкарал във телефона няколко номера но Колеги от форума та благодарение на Иван Иванов бях издърпан За първи път ми се наложи да търся помощ на колеги от форума и когато е получих ми стана много приятно
    А сега някой да сподели който е сменял комплект съеденител да каже от къде и за колко го е взел джипа е Тойота LJ 70 2.4 TD 92 Година

  • #2
    До: Изказвам хиляди благодарности на Ivan Ivanov

    Жоре аз сменях миналия месец.Поръчах ги от София фирма КСД-ООД тел.02 962 13 36 или 02 962 12 25 цена за пълен комплект 300 лв.Радвам се че колегата се е отзовал аз бих направил същото.Поздрави.
    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

    Коментар


    • #3
      До: Изказвам хиляди благодарности на Ivan Ivanov

      Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
      Жоре аз сменях миналия месец.Поръчах ги от София фирма КСД-ООД тел.02 962 13 36 или 02 962 12 25 цена за пълен комплект 300 лв.Радвам се че колегата се е отзовал аз бих направил същото.Поздрави.
      Благодаря за информацията

      Коментар


      • #4
        До: Изказвам хиляди благодарности на Ivan Ivanov

        Жоро, моя го сменях 2005г.Комплект съединител - 250лв.Труд - 120
        Автосервиз Христов Пловдив.032/952803
        [IMG]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/IMG]TLC LJ70 - първата любов

        Коментар


        • #5
          До: Изказвам хиляди благодарности на Ivan Ivanov

          Ако още не си си решил въпроса, виж на http://nakladkibg.com

          Стопанинът е колега от форума и дава отстъпка за съфорумци, без да го питаш. За бензиновия ми 4Runner качествен съединител и накладки при него излязоха с 25% по-евтини от същите артикули, ама произведени в провинция Гуанджоу по други магазини.
          Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

          TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

          Коментар


          • #6
            До: Изказвам хиляди благодарности на Ivan Ivanov

            Браво на Иван,ако минеш през Кърджали колега,ще те поканя на една върла разпивка.

            Коментар


            • #7
              До: Изказвам хиляди благодарности на Ivan Ivanov

              Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
              За първи път ми се наложи да търся помощ на колеги от форума и когато е получих ми стана много приятно
              И на мен ми беше много приятно като ТИ ми помогна (че работата беше сериозна) Радвам се ,че са ти помогнали - ТИ ГО ЗАСЛУЖАВАШ Поздрави
              ‎По 2 литра са само млякото и сока !
              WJ 4.7

              Коментар


              • #8
                До: Изказвам хиляди благодарности на Ivan Ivanov

                Ей това да се чува във форума браво колеги.Най важното е да си помагаме когато това се налага.
                Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X