Обява

Свий
Няма добавени обяви.

FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)

    Такава J60 ка си намерих и си я купих . Един колега ми каза :сестрата пристигна от Швейцария .......а сега дойде и баба им от Мездра.Понеже е регистрирана с 300D от MB който си работи според възможностите му добре реших да я взема .С БДЖ не се бях возил от много години ,но си хванах влака и се прибрах с нея.
    Снимката я направих специално за форума КОЙ от трите пътя да ""хвана""
    FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
    BJ42 04 1982
    FJ62 11 1983 skipe blago4x4
    LZ 2 BHB

  • #2
    До: FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)

    Нещо със снимката не се е плучило!

    Коментар


    • #3
      До: FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)

      Честито!


      тази ли е?
      Прикачени файлове
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        До: FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)

        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        Честито!
        тази ли е?
        Че аз тук виждам само агнешко .... ееее може и да му се смени мигача и да се пооправи железора отпред, ама ако това е баба...дай боже всеки му
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          До: FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)

          Честито Благо,
          БАБАТА си я бива,
          зестрата - също.....,
          Как е монтиран двигателя , до колкото знам без фланец....
          Ползвана е за лов....обърни внимание на съединителя....
          Светът е малък.....
          На бой отиват само старците!

          Коментар


          • #6
            До: FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)

            Първоначално публикуван от Конов Преглед на мнение
            Честито Благо,
            БАБАТА си я бива,
            зестрата - също.....,
            Как е монтиран двигателя , до колкото знам без фланец....
            Ползвана е за лов....обърни внимание на съединителя....
            Светът е малък.....
            колеги нещо недоразбрах,тойотата с двигател на мерцедес ли е ?
            гледам пишете за фланец,това онова,а на скоросната кутия как пасва...
            любопитен съм,щото и аз се позапалих по такива трансформации.купих един 1HD-T 4.2 да го слагам на 73-ката(вместо 2.4 2l-t то) ама сега ме подкокоросаха и направо V8 oт стар ровър или нещо от щатите.
            та ще съм благодарен да опишете по-подробно за тая тойота с мерца под капака
            TЛК 80-4.2ТД
            ТЛК 73-2.4ТД
            ...................

            Коментар


            • #7
              До: FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)

              Такава J60 ка си намерих и си я купих . Един колега ми каза :сестрата пристигна от Швейцария .......а сега дойде и баба им от Мездра.Понеже е регистрирана с 300D от MB който си работи според възможностите му добре реших да я взема .С БДЖ не се бях возил от много години ,но си хванах влака и се прибрах с нея.
              Снимката я направих специално за форума КОЙ от трите пътя да ''хвана"
              FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
              BJ42 04 1982
              FJ62 11 1983 skipe blago4x4
              LZ 2 BHB

              Коментар


              • #8
                До: FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)

                Първоначално публикуван от blago4x4 Преглед на мнение
                Такава J60 ка си намерих и си я купих...
                Честито! Сега остава да си намериш и едни двигател за колата, да не се обиждат колегите фенове на МБ относно петака.

                Коментар


                • #9
                  До: FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)

                  offtopic:

                  Първоначално публикуван от veilside Преглед на мнение
                  ...и аз се позапалих по такива трансформации.купих един 1HD-T 4.2 да го слагам на 73-ката(вместо 2.4 2l-t то) ама сега ме подкокоросаха и направо V8 oт стар ровър или нещо от щатите...
                  Скромно мнение, всичко над мощността на 1KZ или 1KD (както е при мен) на 70-тката е безмислено. За 1HD-T задължително трябва да ея преправиш на фул-тайм, защото на задния мост ще му дойде много. А за бензин, най-добре стандартния за модела 22R-E, напилен от Щатите. Има няколко стейджа, писано е доста тука...

                  Коментар


                  • #10
                    До: FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)

                    Аз си бях намерил цяла без документи в германия ,но тогава не съм имал такава,но пък и два двигателя да намеря ,ще е още по-добре .
                    Тези дни ще и сложа сервото с помпата от BJ то (на него не му трябва в момената мога и 3B то също...) понеже москвичовите сервота с помпите не са подходящи ако трябва да спреш бързо....

                    КОПЧЕТАТА на ел стъклата си търся за този модел....ще направя снимки и тогава един списък ,но съкратен варянт,,,
                    FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                    BJ42 04 1982
                    FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                    LZ 2 BHB

                    Коментар


                    • #11
                      До: FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)

                      Днес остана време и махнах седалките ,мокета и след това всичко с препарат и топла вода с водоструиката .Реших да оправя датчика на горивото да показва и се оказа ,че не му е скъсан кабела ,а просто липсва.Бях си запазил един от FJ то ,,обаче диапазона не съвпадна и от 20 до 100 ома го пренавих на 4 до 20 ома ,а хода на поплавъка от 320мм го скасих на 180мм
                      FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                      BJ42 04 1982
                      FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                      LZ 2 BHB

                      Коментар


                      • #12
                        До: FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)

                        Първоначално публикуван от blago4x4 Преглед на мнение
                        Днес остана време и махнах седалките ,мокета и след това всичко с препарат и топла вода с водоструиката .Реших да оправя датчика на горивото да показва и се оказа ,че не му е скъсан кабела ,а просто липсва.Бях си запазил един от FJ то ,,обаче диапазона не съвпадна и от 20 до 100 ома го пренавих на 4 до 20 ома ,а хода на поплавъка от 320мм го скасих на 180мм
                        Благо, дай малко снимки да и се порадваме
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • #13
                          До: FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)



                          Утре ще снимам ,днес направих двата лоста понеже много се разхождаха и сега работят като нови.Всичко свети вече ,където има лампички и бутоните на плафоните тръгнаха като им свързах срязаните кабели ,номера и той се осветява с панел от мазда....
                          Сложих му и един ел вентил за да се гаси от ключа с вакум...
                          FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                          BJ42 04 1982
                          FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                          LZ 2 BHB

                          Коментар


                          • #14
                            До: FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)


                            Докато се наканя да го снимам стана тъмно.Утре обещавам дневни снимки.FJ40-то му взех колелетата и сега стои въпроса как да си никилирам другия комплект джанти.
                            Вакум помпата дава -0,4 ат,а трябва да бъде поне -0,7 ???,а сега вакум помпа за мерцедес
                            FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                            BJ42 04 1982
                            FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                            LZ 2 BHB

                            Коментар


                            • #15
                              До: FJ 62.... (Бабата на мойте тойоти пристигна от Мездра)

                              Честито Благо с кеф да си я караш и ремонтираш.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X