Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купих Toyota FJ62 4.0 бензин с ресьори върху моста

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Купих Toyota FJ62 4.0 бензин с ресьори върху моста

    Браво и честито за избора ,нали трябва да сме с повече J60 ки в северна България
    Така направена няма да я отавиш висока .....този варянт на повдигане се прави за да се спестят пари за други ресьори (които са по високи или извити ,но и по дълги от стандартните) , но при условие ,че се поставят други хебели ,които са извити не надолу ,а нагоре за да се запази почти хоризонталното пожение на напречната кормилна щанга.Повдигане по голямо от 10см над стандартното не носи нищо положително. Ако мислиш да ползваш по широки гуми (заради по-големия им пробег),а те са и по-високи се налага повдигане . 80 см или 33 инча се събират дори и с стандартното окачване,но понеже след толкова време от като е пройзведена то е провиснало е по-добре ,като се сменя да се сложи повдигнато lift 4' ,като с това се поставят и по дълги амортисьоро с около 16-18 см и това увеличава ходовете на на мостовите.
    Има много различни решения за този модел и трябва да си избереш това което ти харесва като външен вид и предназначение.
    Аз съм си правил промени според времето ,но от една година намерих всичко което бях махнал и променил и разбрах ,че отдалечаването от стандартното възможно само ,ако няма друг начин
    Последно редактирано от blago4x4; 09-12-08, 23:37.
    FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
    BJ42 04 1982
    FJ62 11 1983 skipe blago4x4
    LZ 2 BHB

    Коментар


    • #17
      До: Купих Toyota FJ62 4.0 бензин с ресьори върху моста

      Благо, какво ти става бре човек . Слез долу на паркинга и си погледни 40ската, после се качи на компа и си прочети пак мнението внимателно .
      Когато свалиш раздатката се накланя естествено и мотора, но е пренебрежимо малко.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #18
        До: Купих Toyota FJ62 4.0 бензин с ресьори върху моста

        ОК, ясно, не знаех доколко е ОК да се килне малко цялото.
        Да не вземе да падне матора на земята.

        Коментар


        • #19
          До: Купих Toyota FJ62 4.0 бензин с ресьори върху моста

          Първоначално публикуван от assendus Преглед на мнение
          ОК, ясно, не знаех доколко е ОК да се килне малко цялото.
          Да не вземе да падне матора на земята.
          К'во ти пука.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #20
            До: Купих Toyota FJ62 4.0 бензин с ресьори върху моста

            40 ката с 7,5 см е вдигната и и трябват торсьони ,а с 33 х12,5 може с 10см повдигане да не закача гумите,но аз се радвам най-вече ,че ставаме повече

            P. S. Да не се очаква прилив в Бургас къде нагоре тръгвате всички
            FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
            BJ42 04 1982
            FJ62 11 1983 skipe blago4x4
            LZ 2 BHB

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X