Обява

Свий
Няма добавени обяви.

помагайте. биене в предницата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • помагайте. биене в предницата

    колегата има тлк 70 полу4и се от скоро биене на волана сменихме лагерите балансирахме гумите пак продължава.на 40км. на 70км. на 80км. не можем да разберем кво става.
    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
    www.offroadprimorsko.com
    0899883765

  • #2
    До: помагайте. биене в предницата

    А гумите нови ли са или???

    Коментар


    • #3
      До: помагайте. биене в предницата

      ами на около 5000км.
      OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
      www.offroadprimorsko.com
      0899883765

      Коментар


      • #4
        До: помагайте. биене в предницата

        Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
        ами на около 5000км.
        Извинявай не се исказах правилно,ти сега ли си ги сложил???

        Защото аз имах същия проблем взех си чисто нови гуми,и като ги сложих предницата поччна да бие и да носи на една страна Ходих по реглажи и какво ли не и се оказа че едната гума е крива,метнах я отзад тъй като нямаха гаранция щот са внесени от Щатите и проблема ми се реши

        Коментар


        • #5
          До: помагайте. биене в предницата

          Провери също така биалетите на стабилизиращата щанга и тампонитесъщо и демпфера на кормилната щанга/амортисйора/

          Коментар


          • #6
            До: помагайте. биене в предницата

            Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
            Провери също така биалетите на стабилизиращата щанга и тампонитесъщо и демпфера на кормилната щанга/амортисйора/
            този демфер как се проверява
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • #7
              До: помагайте. биене в предницата

              Същото се получава и от разбити карета или полуоски. Лагерите ?!
              Т5
              Crossrunner

              Коментар


              • #8
                До: помагайте. биене в предницата

                не е нищо от изброените неща какво общо имат биалетите тя стабилизиращата щанга я няма за по големи ходове колата има 3лифт траил мастер а няма сменени тампони с ексцентрици и май за това е проблема
                OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                www.offroadprimorsko.com
                0899883765

                Коментар


                • #9
                  До: помагайте. биене в предницата

                  Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                  не е нищо от изброените неща какво общо имат биалетите тя стабилизиращата щанга я няма за по големи ходове колата има 3лифт траил мастер а няма сменени тампони с ексцентрици и май за това е проблема
                  Ми с това първо трябваше да започнете във тематаОт къде да знаем че има лифт окачване

                  Коментар


                  • #10
                    До: помагайте. биене в предницата

                    Пък и сервизи специализирани все пак има.
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #11
                      До: помагайте. биене в предницата

                      Аз нямам лифт но това биене ипри мен го има гумите ми са износени от вътре оправих си предницата смених амортесьорите и шарнирите направих реглаж.Сега имам проблем не знам какви нови гуми да си купя.Джантите са 15 цола а гумите с които съм сега са 235/75/15. Искам да я повдигна малко да и придам по зверски вид.Но не знам до кой размер гуми може и от къде да ги купя.Благодаря.
                      Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                      На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                      Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                      Коментар


                      • #12
                        До: помагайте. биене в предницата

                        Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                        Аз нямам лифт но това биене ипри мен го има гумите ми са износени от вътре оправих си предницата смених амортесьорите и шарнирите направих реглаж.Сега имам проблем не знам какви нови гуми да си купя.Джантите са 15 цола а гумите с които съм сега са 235/75/15. Искам да я повдигна малко да и придам по зверски вид.Но не знам до кой размер гуми може и от къде да ги купя.Благодаря.
                        GOLDY е на среща Той ще ти каже какви гуми А и тук има доста писано Потърси

                        Коментар


                        • #13
                          До: помагайте. биене в предницата

                          а бе ви вместо да ми помогнете взехте да си търсите гуми и разни глупости моля модератора да изтрие тази тема за да не се ядосвам повече...........................
                          OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                          www.offroadprimorsko.com
                          0899883765

                          Коментар


                          • #14
                            До: помагайте. биене в предницата

                            Не се впрягай колегатака е във форумитеот твоя проблем туко виж накой друг се сетил че го е имал същия и споделяМен друго ми дойде на акъла Свалял ли си карданите Питам те защото когато имах Г-класа бях свалил карданите за смяна на съеденител и после като ги слагах не обърнах внимание че имат белези точно на кои отвор да се захванат от 4-те болта и като е подкарах се появи тресене И после като погледнах че карданите са балансирани и имат белези за зацепване към раздатката ги оправих и всичко си доиде на мястоОт тогава ми е като обица на ухото Като свалям кярдан винаги бележа как е бил преди да го сваля и после пак така си го поставям

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X