Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите Тойоти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Представяне на нашите Тойоти

    Дискусията за мит и легенда или реалност е великата 80-та серия на Ленд Крузър е преместена тук.

    Коментар


    • #92
      До: Представяне на нашите Тойоти

      Привет,
      Най-накрая, и аз след 7 месеца се наканих да наснимам "магарето"!

















      много автомати-слаби резултати!

      Коментар


      • #93
        До: Представяне на нашите Тойоти

        Отдавна не бях виждал толкова чиста и спретната 70ка. Браво.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #94
          До: Представяне на нашите Тойоти

          Е , голяма красавица е тази магарица .
          ‎По 2 литра са само млякото и сока !
          WJ 4.7

          Коментар


          • #95
            До: Представяне на нашите Тойоти

            Здравейте колеги.Мойта джипка е скромна 2.4 дизел но не си я давам.
            Прикачени файлове
            JSM 0899633364

            Коментар


            • #96
              До: Представяне на нашите Тойоти

              Първоначално публикуван от alexsandar65 Преглед на мнение
              Здравейте колеги.Мойта джипка е скромна 2.4 дизел но не си я давам.
              Добре дошъл колега, пожелавам ти много безавариини километри с твоита машина, обаче недей да лъжеш все пак в този форм мисля че що годе разбираме от джипове. Твойта кола е 2.4тд. а не 2.4д. Успех и много да те радва!
              0898532785-КИКО

              Коментар


              • #97
                До: Представяне на нашите Тойоти

                Извинявам се колеги че не споделих за турбото.Но това на снимкоте не е кола -Колега Огненски а ДЖИПКА и то много добра.Не взможно е всички да харесваме само една марка, всеки си харесва това което си има.Но за ТОЙОТИТЕ аз сьм най голямия фен. Поздравлявам всички тойотаджии за правелния избор.
                Последно редактирано от alexsandar65; 06-11-09, 19:55.
                JSM 0899633364

                Коментар


                • #98
                  До: Представяне на нашите Тойоти

                  Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                  Отдавна не бях виждал толкова чиста и спретната 70ка. Браво.
                  Благодаря!
                  Чудех се дали да го кажа,ама защо не-Goldy(подходящ прякор!),при когото закарах колата за предварителен оглед се изказа,че е тотално ръждясала,и изгнила,че цялата е в кит,и че след година-две ще изчезне-толкова е ръждясала(зора беше да купя червената Гега,която продаваше,и която няма да коментирам)!Въпреки мнението му,на което изобщо не повярвах купих магарето,и изобщо не съжалявам!И без да разбира нищо човек пак ще му направи впечатление,че возилото е уникално запазено!Такива ми ти работи,господа...мисля,че е добре да се знае кой-какъв е!
                  А,сега,ако щете може и да ме баннете,щото, и тук може да има понятието "наш"човек!Та,ако изчезна ще е по тази причина-не,че ще е кой-знае каква загуба...
                  Поздрави и хубава вечер!
                  Последно редактирано от mbenz; 06-11-09, 20:02.
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • #99
                    До: Представяне на нашите Тойоти

                    Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                    Благодаря!
                    Чудех се дали да го кажа,ама защо не-Goldy(подходящ прякор!),при когото закарах колата за предварителен оглед се изказа,че е тотално ръждясала,и изгнила,че цялата е в кит,и че след година-две ще изчезне-толкова е ръждясала(зора беше да купя червената Гега,която продаваше,и която няма да коментирам)!Въпреки мнението му,на което изобщо не повярвах купих магарето,и изобщо не съжалявам!И без да разбира нищо човек пак ще му направи впечатление,че возилото е уникално запазено!Такива ми ти работи,господа...мисля,че е добре да се знае кой-какъв е!
                    А,сега,ако щете може и да ме баннете,щото, и тук може да има понятието "наш"човек!Та,ако изчезна ще е по тази причина-не,че ще е кой-знае каква загуба...
                    Поздрави и хубава вечер!
                    Колега,и за тази ли светулка ти казаха че е скапала и ражда?

                    Коментар


                    • До: Представяне на нашите Тойоти

                      Първоначално публикуван от alexsandar65 Преглед на мнение
                      Здравейте колеги.Мойта джипка е скромна 2.4 дизел но не си я давам.
                      Браво колега,сега само едни гуми и една НОВА лебедка и си готов.

                      Коментар


                      • До: Представяне на нашите Тойоти

                        Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                        Колега,и за тази ли светулка ти казаха че е скапала и ражда?
                        Да-точно за тази,и за никоя друга!Казах,и кой точно го е казал!
                        Явно изглеждам много тъп щом някой може да си позволи да ми ги приказва такЪви!Опитах се да споря,ама къде ти...и се оттеглих със собственото си мнение!
                        много автомати-слаби резултати!

                        Коментар


                        • До: Представяне на нашите Тойоти

                          Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение


                          Да-точно за тази,и за никоя друга!Казах,и кой точно го е казал!
                          Явно изглеждам много тъп щом някой може да си позволи да ми ги приказва такЪви!Опитах се да споря,ама къде ти...и се оттеглих със собственото си мнение!
                          И правилно си сторил.по умния винаги отстъпва.

                          Коментар


                          • До: Представяне на нашите Тойоти

                            Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                            Опитах се да споря,ама къде ти...и се оттеглих със собственото си мнение!
                            Много ти е хубава джипката , хич не си сбъркал с покупката . Ако някои хора мислят че има 70-ка или 73-ка без да има някъде ръжда много са се объркали .
                            [SIZE=3][FONT=Arial Black][IMG]http://i199.photobucket.com/albums/aa290/BoomMudRacer/th11731.gif[/IMG]
                            [SIZE=4]
                            [/SIZE] [/FONT][/SIZE]

                            Коментар


                            • До: Представяне на нашите Тойоти

                              Нека се похваля и аз ЛК90 1998год 1kz-te без подобрения освен шнорхел заден диф LSD
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: Представяне на нашите Тойоти

                                Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                                Привет,
                                Най-накрая, и аз след 7 месеца се наканих да наснимам "магарето"!
                                Отлична Тойота.И очевидно добре гледана.
                                Поздравления.
                                Последно редактирано от danihd; 15-11-09, 13:02. Причина: за пръв път вмъквам цитат

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X