Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде се снабдявате с резервни части и консумативи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ветробрани за предните стъкла на70-ка?

    Ветробрани за Тойота Ленд Крузър:
    http://www.kalocom.com/products
    Последно редактирано от Yaro; 22-03-10, 08:16.

    Коментар


    • #32
      От: Спирачна помпа на LJ70

      Мод: Относно въпрос за спирачна помпа.

      Погледни тези, аз от там си намерих за мен!
      http://www.skaiauto.com/SpirachniPompiiCilindri.html
      Последно редактирано от Yaro; 19-08-10, 19:16.
      LZ1ZAH

      Коментар


      • #33
        От: До: Откъде се снабдявате с резервни части и консумативи?

        Първоначално публикуван от poni7 Преглед на мнение
        Доколкото съм запознат,най-близкият производител на Тойота за нашия район е Гърция.Веднъж бях помолил приятел да провери цените на някои части като ходи там и останах изненадан като ми каза почти същите цени които ми бяха дали от Тойота в Бургас,затова не съм убеден,че изобщо е проверявал.Преди 4 години сменях гарнитури на главата.Купих ги от един магазин с доставка по каталог.Точно след 10 месеца бяха издухани.Забравих да кажа,че за майсторите гарантирам-
        нямат грешка.След куп притеснения,шлайфане на главата(макар че беше в допуските) взехме гарнитури от друго място с уверение,че се доставят от Австрия,но без уверение,че там някой не ги внася от Китай.Познайте колко карах???!!!-10 месеца. Като ги отворихме те не само изгорели,но и всички там семеринги,който дават в комплекта се втвърдили и направо се чупят.С търсачката намерих всички официални магазини на Тойота в Гърция.Имам познати в гр.Кулата и затова търсих магазин в този район.Най-близкия е в гр.Серес-около 30км.С човек който говори гръцки се обадихме в магазина и се оказа,
        че почти всичко е на половин цена от китайското в бг.За нещо,което не е в наличност мах.5 дни за доставка.
        Не мога да ви опиша за какъв комплект гарнитури става въпрос.Една голяма кутия с хиляда гарнитурки и семеринги ,разни ламаринки и т.н.,всичко що се сваля при отваряне на главата го има за смяна.А гарнитурите за главата перфектни,с някакво подобно на графит покритие и всеки отвор точно на място.На кутията няма написана някаква марка производител , а пише ТОЙОТА.Всичко това на половин цена от цената само на двете гарнитури в бг.
        Магазина се намира на 3км. от гр.Серес, по пътя Серес-Солун.
        тел.2321050801,........802,........803.
        В Гърция се произвеждат маслини но не и авточасти.Просто там се е централизирала търговията с много световни марки.И все пак има места с по-добри цени,от колкото дават гърците.

        Коментар


        • #34
          тампони стабилизираща щанга за тойота

          колеги от каде даси купя тампони за стабилизиращата щанга за тойото ланд круизер КАЧЕСТВЕНИ

          Коментар


          • #35
            От: тампони стабилизираща щанга за тойота

            Аз си взех тампони Febest. Те са немски правят доста добри тампони за японски и други автомобили.
            Това е официалния саит на фирмата вносител japan-parts.com.

            Коментар


            • #36
              От: тампони стабилизираща щанга за тойота

              Има доста добри сайтове, но те са предимно за оригинални части. Ето примерно искъм външна клетка за ТЛК90 и немога да намеря никъде. Също така искъм и генерацията да му сменя (Д4-Д ми е мотора) и пак немога да намеря нищо. Пък за решетки дето предпазват фаровете и стоповете да не говорим.

              Коментар


              • #37
                От: Откъде се снабдявате с резервни части и консумативи?

                Колеги,
                какво ще кажете за частите, които се продават в един друг български форум на марката? Казват, че били оригинални и явно доста хора пазаруват от там.

                Коментар


                • #38
                  От: Откъде се снабдявате с резервни части и консумативи?

                  Първоначално публикуван от kocikoc Преглед на мнение
                  Колеги,
                  какво ще кажете за частите, които се продават в един друг български форум на марката? Казват, че били оригинални и явно доста хора пазаруват от там.
                  Писмо до дядо на село.
                  Не ми е известно за друг форум на марката (нали говорим за джипове Тойота, а не за леки автомобили Тойота) но със сигурност знам, че доста хора пазаруваме от търговци на оригинални резервни части от този форум. Повече информация в раздела за търговци.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Откъде се снабдявате с резервни части и консумативи?

                    Мога да препоръчам Люцкан. Много коректен и точен.
                    0898565995

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X