Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шлайф на колянов вал 1HD-T

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шлайф на колянов вал 1HD-T

    Това ми питане е за препоръки: къде ще ми шлайфат вала качествено,няква примерна цена? не ми е дето се вика за 20лв горе 20лв долу,но да са хубави машини и разбрани пичове.Тоя вал се намира трудно,скъп е и неискам да се издъня
    Хайде че немам търпение да го сглобявам тоя двигател ,4е току виж цопнал в коша на 73-ката...и гледай тогава ровенеееее!!!
    Айде със здраве
    8777203908

  • #2
    До: Шлайф на колянов вал 1HD-T

    По моя информация в сервиз Интерсервиз - бивша база на СО МАТ - Подуене... - До Даймлер Крайслер...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      До: Шлайф на колянов вал 1HD-T

      същата информация съм ти е дал и във въпроса за клапаните!!!!!!

      При Чарлито в Кючук париж като тръгнеш на излизане от пловдив в посока Марково към Хаджията Груев преди прелеза в дясно и продължаваш на право след високите блокове в дясно и там е работилницата .които ида питаш там ще те опъти. правят всичко относно шлайфане .С нови машини.Аза части мога да ти предложа тази фирма частите са на фирмата Малком ЕООД бул. Копривщица №19 GSM 0897 888 247 / 0888 577 253 и доставят части на марката NIPPARTS и на нормални цени. .
      До гарнизонна фурна бившия парашутен полк ако се сещаш във високите блокове .

      Коментар


      • #4
        До: Шлайф на колянов вал 1HD-T

        благодаря за бързите отзиви! ще видя кой вариант ще е най-добър за мен.
        8777203908

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X