Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Климатик за 70-ка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Климатик за 70-ка

    Здравейте на всички.Чудя се дали мога да модифицирам нещо на моята 73-ка? Чувал съм от тук и там некои идеи,ама не съм се задълбочавал....ама сега ,като си спомня миналото лято 42 градуса,че и нагоре.....Знам ли ,тая година да не ударим 50 а и баща ми както е по цял ден из нивята,само мрънка:- ....много жега ,много прах...

    Та питането ми е : преправял ли е някои климатик за 70-ка и изобщо всяка информация по темата ще ми е полезна ,та да ми роди нещо кухата тиква и двете леви,дето само в пробитите ми джобове стоят по-цял ден.
    8777203908

  • #2
    До: Климатик за 70-ка

    Явор-Vrimos слага климатик на неговото добиче той може да те обясни как става.А от мен компресор и радиатор ако имаш интерес.

    Поздрави

    Коментар


    • #3
      До: Климатик за 70-ка

      КОлега привет,

      Илийката iliikata от форума сложи наскоро климатик на тойотата на Мишо Електрик, мисля е 70ка или 60ка не знам, но знам, че Илийката е твоя човек

      Успех!
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        До: Климатик за 70-ка

        Първоначално публикуван от DIDOSKIN Преглед на мнение
        Здравейте на всички.Чудя се дали мога да модифицирам нещо на моята 73-ка? Чувал съм от тук и там некои идеи,ама не съм се задълбочавал....ама сега ,като си спомня миналото лято 42 градуса,че и нагоре.....Знам ли ,тая година да не ударим 50 а и баща ми както е по цял ден из нивята,само мрънка:- ....много жега ,много прах...

        Та питането ми е : преправял ли е някои климатик за 70-ка и изобщо всяка информация по темата ще ми е полезна ,та да ми роди нещо кухата тиква и двете леви,дето само в пробитите ми джобове стоят по-цял ден.
        Дидо,здравей.Наскоро продадох моя климатик/от 70-ка/ в Пловдив.В момента го поставят на друга 70-ка.Ето ти номера на майстора 0888523309-Христо.Казват че бил добър.
        ТЛК 80 4,2ТД-95г

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X