Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Recovery Points LC120

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Recovery Points LC120

    Здравейте,
    Някой да има идея дали тук, в БГ могат да се закупят recovery points за ТЛК120 или само с поръчка от презокеания?
    А случайно някой да има подобно решение на возилото си или пък чертежи?

  • #2
    От: Recovery Points LC120

    Тия съм им метнал око и от ЧЕТЕНЕ из нета препоръчвам APEX ако ще купуваш или правиш чертежи,търси ги за GX 470,идентични са с тия на Прадо.

    Това за предни,задника го вадят с оригиналния теглич,тук са 2 модела,единия е по-як с около 200 килограма по спецификации,там при вас друг да казва.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Recovery Points LC120

      Ами ако не намеря в БГ ще се пробвам да си ги направя, в краен случай ще поръчвам. Хич не ме кефи, че транспорта ще ми излезе малко повече от планките, но такъв е живота.
      Иначе знам, че за GX470 са същите.
      От мойто четене в нета, тези които ги дават за 120, казват че били къси и при теглене със заводската броня има проблем. Препоръчват да се ползват само с метални офроуд брони. Обаче тези за TLC 150 били по-дълги и пасвали идеално на 120 дори и на заводската броня работели. Така че, ако и ти си се замислил и си със заводска броня провери това твърдение.

      Коментар


      • #4
        От: Recovery Points LC120

        https://www.apexoverland.com/shop-by...nts-p111923535

        Снимки със заводска броня,тия висели малко повече и ставали за теглене пък и по-дълги идват и по-усилени.

        Аз търся за Тундра/Секвоя ма няма,търся и Лексусче,има ма не ми харесват цените им.

        Късмет с направата,скоро време идвам и аз в отбора
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Recovery Points LC120

          Аз мисля от идната седмица да съм в отбора, стига да няма изненади при прегледа в сервиза
          И като неопитен офроудър първо искам да мога да бъда изтеглен от калта. За целта се подготвям с въже, колан и място където да ги закача.

          Коментар


          • #6
            От: Recovery Points LC120

            145 долара са,много за 2 железа ама ако няма други ще ги прежалиш,поне правят за тия,за който комби няма и няма,всичко друго има ма не и това.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Recovery Points LC120

              Тойотата си има закачалки достатъчно здрави. Вземи си колани и шекели.
              Поздравления за начина на мислене - рядко някой се замисля как и кой ще го вади от някъде като закъса...
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X