Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TLK 120 Какво може да се направи с фабричната навигация? VLine?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • TLK 120 Какво може да се направи с фабричната навигация? VLine?

    Привет,
    Питането ми е събрано в заглавието
    Искам да си включа камера за задно виждане, нормална и съвременна карта на България и т.н. опции.
    Климатика не ми позволява да сложа модерна афтърмаркет система и решението там изглежда доста сложно - донор от 120 без навигация и куп жици. Или съм пропуснал нещо?
    Попаднах на някаква VLine джаджа зад океана - http://gromaudio.com/store/vline/lex...nt_system.html
    Интересува ме дали би имало някаква пречка това нещо да заработи на 'европейска' тойота?
    Дали някой е попадал на нещо подобно и изпробвано?
    Поздрави!
    Jeep Wrangler TJ 2.5
    Rav4 2.0 VVt
    TLK J120 4.0

  • #2
    От: TLK 120 Какво може да се направи с фабричната навигация? VLine?

    Тая тема и аз я следя, че много ми се иска да се актуализира тази навигация някак ...

    Коментар


    • #3
      От: TLK 120 Какво може да се направи с фабричната навигация? VLine?

      Първоначално публикуван от group Преглед на мнение
      Искам да си включа камера за задно виждане, нормална и съвременна карта на България и т.н. опции.

      Попаднах на някаква VLine джаджа зад океана - http://gromaudio.com/store/vline/lex...nt_system.html
      Интересува ме дали би имало някаква пречка това нещо да заработи на 'европейска' тойота?
      Варияцията която Гром Аудио продава в Англия не става за Лендкрузер. За други "европейски" тойоти не знам. Прати им един мейл, имат технически съпорт на американския уебсайт и питай. Иначе пращат до европа, но явно е специфично за отделните модели, защото са ги изброили много обстойно за кои става.

      Не вярвам да е "сложно" поставянето на допълнителна камера, виждал у хора които дърпат каравани с лендкрузер, вместо огледало за задно виждане има екранче вързано за камерата отзад на караваната. Значи може.

      Коментар


      • #4
        От: TLK 120 Какво може да се направи с фабричната навигация? VLine?

        Писах с тях. Според тях ще стане. Все пак за да са 100% сигурни искат да им изпратя снимка на медията отзад, което за сега не мога да направя.
        Иначе за камерата, скоро щели да пускат модел, който ще има тази функция. Ще ме уведомят щом е наличен за поръчка.
        Идеята е камерата да излиза на самата медия, а не на огледало и т.н. Не съм фен на допълнителни екрани и джаджи.
        Jeep Wrangler TJ 2.5
        Rav4 2.0 VVt
        TLK J120 4.0

        Коментар


        • #5
          От: TLK 120 Какво може да се направи с фабричната навигация? VLine?

          Ползвал съм услугите на Gromaudio и съм доволен от резултата. надеждни са като продавач и правят качествени неща.
          LZ1AIV

          Коментар


          • #6
            От: TLK 120 Какво може да се направи с фабричната навигация? VLine?

            Моля те да споделиш какво точно си поръчвал от тях, как работи и т.н. подробности? Мисля ще е полезно.
            Jeep Wrangler TJ 2.5
            Rav4 2.0 VVt
            TLK J120 4.0

            Коментар


            • #7
              От: TLK 120 Какво може да се направи с фабричната навигация? VLine?

              Колата ми е TLC 90, а не 120. Поръчах си един модул, който поставен във фабричното радио, позволяваше да водя разговор без ръце. Но 2011 година. Щом сте си писали с тях и те са наясно с Вашият проблем, купете си го от тях. Надежден продавач с висок feedback, тогава беше 100% позитивен. Още нямах смартфон, пък и Тодор Колев го нямаше даже.
              P.S. Май го имаше, но такава беше песента...
              LZ1AIV

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X