Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TOYATA RAV 4 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • TOYATA RAV 4 2014

    Здравейте Колеги ,моля за някъкво инфо за рав 4 2014 г.2014 г 2,2 дизел автоматик .Решил съм да си купя такава,как е като мотор и най вече като автоматична кутия.Благодаря предварително.

  • #2
    От: TOYATA RAV 4 2014

    Колеги никой ли няма впечатления от този автомобил?

    Коментар


    • #3
      От: TOYATA RAV 4 2014

      Колега, има писано във Форума тук, както и в Toyota-форума.
      Ако колата е D-CAT, дюзите на мотора са пиезокристлни, и просто с времето и нашите горива се скапват.Скъпи са.
      Ако колата е D-4D, положението е по-прилично, но поначало модерните дизели са си капризни.
      Често и двете версии на мотора са с разход на масло, който е голям.Обяснявано ми е че било нарочно направено от производителя и т.н.
      С автоматичните скорости няма да имаш никакъв проблем.Ако са били обгрижвани - АСК на модела е напълно безпроблемна.
      Поначало това което писах е за предходния модел - 2005 - 2013, но доколкото знам двигател и скорости са еднакви с търсения от теб.BMW дизелът мисля, че влезе по-късно, и е само с предно предаване модела.
      Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
      0887/осемпет 66 4осем

      Коментар


      • #4
        От: TOYATA RAV 4 2014

        Благодаря Колега за информацията напълно ми е достатъчна.

        Коментар


        • #5
          От: TOYATA RAV 4 2014

          Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
          BMW дизелът мисля, че влезе по-късно, и е само с предно предаване модела.
          Да, новите - 2016 (последния фейслифт) - 2.0 са на BMW и няма (вече) вариант 4х4 - само 4х2, останаха само за бензина и хибрида.

          Коментар


          • #6
            От: TOYATA RAV 4 2014

            Дали ще е 2,0 d4d , 2,2 d4d ili 2,2 d-cat дюзите са все пиезо. Разходът на 2.2 д-кат е с 1,5 литра по-висок от 2,2 d4d с ръчни скорости. Досега съм изминал 60 000 км , разход на масло няма . Разходът е точно 7,0/100 при 10% градско . Не ми харесва динамиката , такава просто няма . Бях свикнал много на авенсиса , който е 126кс и се подлъгах , че този рав с 150 кс. ще върви поне колкото леката кола. Направих грешка , че не ходих на тест драйв .Ако си купувам друг SUV няма да е по-малко от 200-220 кс.
            Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
            Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

            Коментар


            • #7
              От: TOYATA RAV 4 2014

              2,2 d-cat - e 177 к.с. за едни са много - за други малко - гори 7-7,5 л. лятото / 8- 8.5 л. -зимата...
              Докато не се качиш да пробваш хибрида с 2.5 мотор на Lexus - и вече винаги всичко ти стига...
              И гори по-малко от дизела в смесен режим

              Коментар


              • #8
                От: TOYATA RAV 4 2014

                Д-кат на рав4 от 2014 год. е 150кс , а не 177 кс .
                Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
                Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

                Коментар


                • #9
                  От: TOYATA RAV 4 2014

                  Първоначално публикуван от iovkito Преглед на мнение
                  Д-кат на рав4 от 2014 год. е 150кс , а не 177 кс .
                  e, моята - първата е 2009-та - значи 3-та генерация - за 4-та ок
                  Та на въпроса - човеко, колега, какви проблеми да има, на 2 години - от 2014-та... Та още е в гаранция!!!
                  Една от най-безпроблемните коли (SUV-ве) изобщо...

                  P.S. И моля някой от модераторите да оправи заглавието, че това TOYATA...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X