Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тропане в дясно предно колело при завой

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тропане в дясно предно колело при завой

    Здравейте!
    При завой на павета имам някакво странно тропане в предно дясно колело. Карах колата на сервиз там казаха, че й няма нищо, но тропането си го има и то само на паважа, но не и на асфалт. Колата е Тойота. Помогнете.
    Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме”.

  • #2
    От: Тропане в дясно предно колело при завой

    Тъпо-глухо като звук или тракащо-чаткащо ? В първия случай виж да не би да не ти е затегната джантата... във втория - може да е от водачи на спирачните апарати или накладки.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Тропане в дясно предно колело при завой

      Може би по-скоро е като тракане, а не като тропане и да наистина е глухо. Накладни едва ли за, защото ги сменях преди няма и година.
      Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме”.

      Коментар


      • #4
        От: Тропане в дясно предно колело при завой

        Първоначално публикуван от toyota_offroad Преглед на мнение
        Може би по-скоро е като тракане, а не като тропане и да наистина е глухо. Накладни едва ли за, защото ги сменях преди няма и година.
        Не е да претендирам, че нещо разбирам, пък и за друга джипка става въпрос, ама И аз така си мислех преди 3 години, разтрака ми се след смяна с нови накладки. Оказа се, че от накладка до накладка има разлика, а и водачи никой не ебава да сменя (едно време га се сменяха такива отпред на ладичките, водачите се инспектираха, мажеха и при необходимост - сменяха). Като сложих не "маркови", ама внесени от чужбина накладки и нови водачи, с голяма клизма уредени, че такива дреболийки никой не продава из Европата, а транспорта от щатски сайтове около 100 пъти цената им , всички шумове изчезнаха.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Тропане в дясно предно колело при завой

          Качи Жипа, на канал и разклати полуоската от вътрешната страна на главината. Има ли луфт, заминало е лагерчето, при мен на Дайхатцуто е бронзова фтулка. Успех
          Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X