Обява
				
					Свий
				
			
		
	
		
			
				Няма добавени обяви.
				
			
				
	
Новата придобивка
				
					Свий
				
			
		
	X
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 От: Новата придобивка
 
 Здравей, колега и честита придобивка! Щом по таблото няма нищо за принудително включване на блокаж, това означава, че задният мост е с LSD. По принцип върху задния диференциал би трябвало да има лепенка, указваща наличието на LSD. Възможно е с времето да се е отлепила или изтрила, както и да е замазана с боя, ако е боядисван задния мост. Съветвам те да вдигнеш двете задни колела във въздуха и да завъртиш едното напред. Ако и другото се завърти в същата посока, това означава не само, че има LSD, но и че той работи. Това мога да дам като насока. Поздрави и безаварийно ползване на машината!
 
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 От: Новата придобивка
 
 Мерси Вени,
 
 Малко ъпдейт - като се постопи снега залегнах и на задният диф има лепенка LSD, но преди седмица в една кална локва превъртя задна лява гума и си останах там • Toyota Hilux DLX, 05.2007 • MB E 320 CDI, 05.2007 • Mazda 3 BL 08.2011 • Punto 1,2 SPI 10.1998 • • Toyota Hilux DLX, 05.2007 • MB E 320 CDI, 05.2007 • Mazda 3 BL 08.2011 • Punto 1,2 SPI 10.1998 •
 Коментар
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 От: Новата придобивка
 
 Честито и от мен! 
 LSD-то е съставено от пластини, които се износват и ефекта намалява, но пък може да се сменят! Ако не греша ремонта ще лапне около 1000лв. Вдигни само едното задно колело и се опитвай да го въртиш-колкото по-трудно се върти, толкова LSD-то е по-запазено, и обратно. Все пак имай предвид, че LSD не може да се сравнява с твърд блокаж и чисто ново LSD блокира в рамките на 70-80%, а не 100%.
							
						много автомати-слаби резултати! Ако не греша ремонта ще лапне около 1000лв. Вдигни само едното задно колело и се опитвай да го въртиш-колкото по-трудно се върти, толкова LSD-то е по-запазено, и обратно. Все пак имай предвид, че LSD не може да се сравнява с твърд блокаж и чисто ново LSD блокира в рамките на 70-80%, а не 100%.
							
						много автомати-слаби резултати! 
 Коментар
Активност за темата
				
					Свий
				
			
		
	В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.





Коментар