Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от информация за НАТО модификация на ТЛК70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нужда от информация за НАТО модификация на ТЛК70

    Колеги, имам нужда от малко информация за една модификация на ТЛК. Произвеждана е по поръчка на НАТО за операциите в Косово. Двигателят е 2.8 чист дизел, по предварителни данни с 96 коня. Според собственика е серия 79, с 5 врати и 6+1 места. Според Яро, който ги разбира тия неща, е точно така, но серията е 77. Лошото е, че никой още не я е виждал тая кола, пък аз съм нетърпелив да разбера малко повече за тия НАТО-вски модификации. Ако някой може да даде информация, ще съм благодарен.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    До: Нужда от информация за НАТО модификация на ТЛК70

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Колеги, имам нужда от малко информация за една модификация на ТЛК. Произвеждана е по поръчка на НАТО за операциите в Косово. Двигателят е 2.8 чист дизел, по предварителни данни с 96 коня. Според собственика е серия 79, с 5 врати и 6+1 места. Според Яро, който ги разбира тия неща, е точно така, но серията е 77. Лошото е, че никой още не я е виждал тая кола, пък аз съм нетърпелив да разбера малко повече за тия НАТО-вски модификации. Ако някой може да даде информация, ще съм благодарен.
    Чак да ги разбирам..
    79-тка не е, мисля, че на Явор (Vromos) е 79, което е по-дълга от тази за която говориш. 2.8д, 3L мотор, атмосферен. Ако имаш номер на шаси, ще може да се каже повече - предавателни числа, комплектация и т.н. Иначе и Фулдата може да ти каже това-онова..

    Коментар


    • #3
      До: Нужда от информация за НАТО модификация на ТЛК70

      Ти знаеш, че дори не съм я виждал още, но може някой от колегите да се е сблъсквал с такава, та затова и питам, че любопитството ме гори отвътре. Освен, че някой в Ботевград преди доста време е продавал подобна, за тия военни модификации, в нашия Форум няма нищо.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        До: Нужда от информация за НАТО модификация на ТЛК70

        Дай рама и ще ти дам инфо. В Бургас има такава, с четири скорости. Не е на член от форума. На Явор е BJ 75
        Последно редактирано от Джамбазов; 25-10-07, 17:16.

        Коментар


        • #5
          До: Нужда от информация за НАТО модификация на ТЛК70

          Видях я колата и ми хареса. Номера на шасито е LJ790006391. Произведена е 1992 година за КФОР. Внесени са няколко такива автомобила, всичките пребоядисани в черно( всъщност много тъмно лилаво). Тази също е с 4 степенна скоростна кутия и климатик. На 240 000 километра е. Май и тази в Ботевград, и тази в Бургас са от този еднократен внос. Благодаря предварително на всеки, който може да ми даде повече информация за този тип кола.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X