Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво знаем за ТЛК 120 с 4 литров бензинов двигател?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво знаем за ТЛК 120 с 4 литров бензинов двигател?

    Във форума имаме достатъчно мнения за ТЛК 120 и проблемите по дизеловия и двигател, но за бензина нещо няма отзиви.
    Интересува ме, как и понася АГУ и като цяло какви са му слабите места. Ще ми се да не се превръща темата в бензин vs дизел.
    "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

  • #2
    От: Какво знаем за ТЛК 120 с 4 литров бензинов двигател?

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=185018 ей тук някой споменава съвсем отскоро - пост #20

    Коментар


    • #3
      От: Какво знаем за ТЛК 120 с 4 литров бензинов двигател?

      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=114220 - Темата е стара и става въпрос за FJ Cruiser, но до колкото знам 4,0 литровият V6 двигател на FJ е същият като този който се слага в ТЛК 120.

      Коментар


      • #4
        От: Какво знаем за ТЛК 120 с 4 литров бензинов двигател?

        Първоначално публикуван от getsov Преглед на мнение
        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=114220 - Темата е стара и става въпрос за FJ Cruiser, но до колкото знам 4,0 литровият V6 двигател на FJ е същият като този който се слага в ТЛК 120.
        Да, същия е! Кода на двигателя е 1GR-FE и има доста широко приложение. Среща се в моделите: 4runner, Tundra, Fortuner,Hilux surf, Land Cruiser и Lexus GX 400 (но тук с dual VVT-i).
        HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
        Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

        Коментар


        • #5
          Re: Какво знаем за ТЛК 120 с 4 литров бензинов двигател?

          А ако изключим темата за газта, самия мотор здрав ли е и има ли някакви бъгове?
          "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

          Коментар


          • #6
            От: Какво знаем за ТЛК 120 с 4 литров бензинов двигател?

            www.pradopoint.com
            Т5
            Crossrunner

            Коментар


            • #7
              От: Re: Какво знаем за ТЛК 120 с 4 литров бензинов двигател?

              Първоначално публикуван от msi200 Преглед на мнение
              А ако изключим темата за газта, самия мотор здрав ли е и има ли някакви бъгове?
              Единствения бъг е ръчката за капачето на горивото ,много често се ползва.Шегата на страна,двигателя е много здрав-електрониката не създава грижи/все пак тойота/. Ламбда сонди може да смениш ,или да светне за катализаторче -лекуват се с нови не са болка ,катализатора/май са два ,не помня/ е скъп има начин са се излъже ECU-то без да се сменя.Двигател ,кутия са чук -всичко останало като дизеловата .Газифицира се -виждал съм 120-ка и FJ нямат проблеми ,обаче с хубаво газово/няма да цитирам марки/.

              Коментар


              • #8
                От: Какво знаем за ТЛК 120 с 4 литров бензинов двигател?

                Слага се и на 150-ка.

                Коментар


                • #9
                  От: Какво знаем за ТЛК 120 с 4 литров бензинов двигател?

                  Много хубав и много здрав двигател. Мощен в ниските обороти тегли като дизел. Харчи повече от дизел

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво знаем за ТЛК 120 с 4 литров бензинов двигател?

                    От месец съм собственик на такава тойота, доста приятен като динамика автомобил,вози стегнато и разхода на гориво не е фрапантен.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво знаем за ТЛК 120 с 4 литров бензинов двигател?

                      Първоначално публикуван от Nikolai Neshev Преглед на мнение
                      От месец съм собственик на такава тойота, доста приятен като динамика автомобил,вози стегнато и разхода на гориво не е фрапантен.
                      И колко е разходът ?
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво знаем за ТЛК 120 с 4 литров бензинов двигател?

                        Колега,средният разход с А95 е 12/100

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво знаем за ТЛК 120 с 4 литров бензинов двигател?

                          Първоначално публикуван от Nikolai Neshev Преглед на мнение
                          Колега,средният разход с А95 е 12/100
                          + колко литра LPG?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво знаем за ТЛК 120 с 4 литров бензинов двигател?

                            Да бе да 12литра ама по нанадолнище

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X