Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със зареждане Тойота 120

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със зареждане Тойота 120

    Можете ли да ми кажете колко трябва да зарежда лк120 ? Защото сложих два боша 95ач на ниски обороти сутрин като запаля ми зарежда 14,0-1 ,като покарам и пада на 13,5-6. Като замеря престояли акумулато ми показват 12,6-9 което е добре.

  • #2
    От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

    И на мен толкова ми зарежда. Днеска го мерих.
    Дори мисля, че стигна 14,3-4 непосредствено след паленето.

    Коментар


    • #3
      От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

      То толкова си е редно маи да държи но моита вдига наи много на 14,1 .Като поработи пада ли ти на 13,5 ?

      Коментар


      • #4
        От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

        Горе-долу, може би малко повече, но на мен акумулаторите са ми скапани.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем със зареждане Тойота 120

          Никои от компетентните колеги ли няма да се изкаже от какво може да се дължи незареждането? Няма ли някаква слабост защото един електричар ми каза че доста от по новите крузари имали този проблем и при закупуване на акомулатори имат проблем със заверката. Имам стар генератор които маи му е пробил статора от него слагах диодния блок маи се казва и никаква промяна. Слагах и релето от стария както и едно ново но не оригинално и въобще не зарежда с тях нещо разпознава ли оригиналните.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем със зареждане Тойота 120

            Пробвал ли си на запалени фарове и пуснато парно и музика какво показва , нормално зареждане е от 13.6 до 14.4 волта
            Land rover 2.5 tdi
            0884035413

            Коментар


            • #7
              От: Проблем със зареждане Тойота 120

              Когато съм я карал колата 15-20мин е около 13.5 на пуснати колкото консуматори има пада на 13,4. Както съм писал по горе само при първоначално палене ми зарежда 14,0-14,1. Проверявах да не се включват свещите и от там да пада но не са те, а друг як консуматор не се сещам.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X