Обява

Свий
Няма добавени обяви.

air cleaner

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • air cleaner

    Здравейте някой може ли да ми каже какво е това и за какво служи.Стои под предния ляв подкалник.Предния 4runner 1993г. май го нямаше това,тази е 1990г.Води се CONNECTOR SUB-ASSY, INTAKE AIR.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:diag_AusxXc.png
Прегледи:1
Размер:45.4 КБ
ID:6018734

  • #2
    От: air cleaner

    Предполагам, че е резонатор за намаляване шума от всмукването.
    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

    Коментар


    • #3
      От: air cleaner

      Че резонатора намалява шума-намалява, ама не и от всмукването.

      Коментар


      • #4
        От: air cleaner

        Може също да е предназначен да намалява пулсациите на всмуквания въздух.
        Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

        Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

        Коментар


        • #5
          От: air cleaner

          Тц, част от звука при работа на двигателя излиза през всукателната система, именно тук се намесва резонатора. Изкарай тръбата която го свързва и след 3 хил. оборота ще чуеш по различен звук от обикновено.

          Коментар


          • #6
            От: air cleaner

            ок,Благодаря

            Коментар


            • #7
              От: air cleaner

              А, виж, аз не твърдя че в конкретния случай това е резонатор. Тоя модел не ми е познат. Стана въпрос за резонатор и затова се обадих. А колегата Сианга само предположи.

              Коментар


              • #8
                От: air cleaner

                и аз не знам вече иначе преведено CONNECTOR-съединител, SUB-подводница,-ASSY-??, INTAKE AIR-всмукателен въздух

                Коментар


                • #9
                  От: air cleaner

                  Като каза подводница се сетих нещо, в един сервиз ми обясняваха, че резонатора ми на ондата бил утайник- ако засмуче вода случайно да има къде да се утаява. Имай търпение, сега народа е по плажовете, ще ти кажат какво е.

                  Коментар


                  • #10
                    От: air cleaner

                    Първоначално публикуван от sks68 Преглед на мнение
                    и аз не знам вече иначе преведено CONNECTOR-съединител, SUB-подводница,-ASSY-??, INTAKE AIR-всмукателен въздух
                    ASSY - Assembly - възел, комплект
                    SUBASSY- възел или комплект, който е част от по-голям възел или комплект
                    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                    Коментар


                    • #11
                      От: air cleaner

                      Първоначално публикуван от symphony Преглед на мнение
                      Тц, част от звука при работа на двигателя излиза през всукателната система, именно тук се намесва резонатора. Изкарай тръбата която го свързва и след 3 хил. оборота ще чуеш по различен звук от обикновено.
                      На Витарата и на празен ход се чува забележимо. Като разместя малко филтърната кутия и не пасне добре към мястото от което взема въздух почва да звучи като бегачка .

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X