Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рециклиране на TOYOTA BJ-75

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

    Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
    кат ги гледам кви са червени и лъскави мостовете чак ми е чудно как ще ги окаляш
    Ще ги окалям как няма да ги окалям и още как, даже си купих водоструйка да мога да си ги мия сам

    Коментар


    • #62
      До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

      Колкото по-студено става толкова повече се разработвам по "Говедото" днес качих задния мост на мястото му, всичко стана перфектно



      веднага му монтирах и гумите (поне на задния мост де) сега ще трябва да ходя до София да си мерим карданите със Соти или кофите под шасито


      е и аз да покажа някой друга ролетка



      висок Кадет а?



      утре по план трябва да монтирам и предния мост за да има на какво да си закача асфалтовите 35" гуми. Сега като ги гледам нещо малки ми се виждат



      ето така ще стои на светофар до нормална кола, пробвах и как ще е с качването в нея и май ще ми е трудничко, става само с широки панталони

      Коментар


      • #63
        До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

        Мацката трябва да забрави късите поли

        Говедото става убиец !

        Коментар


        • #64
          До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
          Мацката трябва да забрави късите поли

          Говедото става убиец !
          Аааа, не така. Кефа да помогнеш .

          Коментар


          • #65
            До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

            Ще сложа и стълба май или винаги ще спирам до бордюра, за да е лесно качването/слизането

            Коментар


            • #66
              До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

              Респект!!!
              VARADERO SD2

              Коментар


              • #67
                До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                Ще сложа и стълба май или винаги ще спирам до бордюра, за да е лесно качването/слизането
                А ако ще правиш експедиционен багажник (при толкова малко място в багажника... ) , направо мисли за асансьор.

                Коментар


                • #68
                  До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                  И стълба ще има и експидиционен багажник също, но всичко с времето си. Сега има доста работа по ламарините. А за какво са неделите след дълги празници и тежка работна семица ? Неделята е идеалното време да си правиш джипаката, и аз така.

                  Предния мост е пълен с нови лагери и семеринги после внимателно поставен там където му е мястото.



                  Монтирах всички джигери по него, само спирачните дискове не са сменени, не ми се чакаше иначе и тях съм ги поръчал чак от Австралия точно от другата страна на земното кълбо, като дойдат ще ги сменя.

                  Тук вече я качихме на високо за да изчистим всички нежелани боклуци от дъното и рамата, започваме подготовка за боядисване






                  Рамата е в перфектно състояние, това беше една от причините да се захвана с рециклирането на този TOYOTA



                  Вече е и нова като от магазина



                  Поглед от доло



                  За разлика от рамата пода беше в окаяно състояние и почти го изработихме на ново



                  Навсякъде с тая черна гадост как само ми увоня склада



                  Имам си нов под





                  Преди да я свалим от масите монтирах и новите амортисьори, закачих и карданите с рециклираните карета. Остана да пусна въздуховодите за предния и задния блокаж. Наложи се да променя и тръбите на аспуха понеже 35" опират в тях при завой.





                  От както съм почнал работа по тази кола ме сърбят ръцете да я поолекотя малко, от една седмица си правя скици на компютъра как би изглеждала ако го направя и стигнах до тези 2 вариянта.






                  Втората снимка ми харесва повече, един от доводите да го направя е, че климатика който монтирах е от лек автомобил и няма да смогва да охлади цялото купе, а и практически това пространство отзад не мога да го уплозотворя каквито и щуротии да мисля, пък и наистина малко прилича на линейка .

                  Речено сторено запалих флекса и .......................

                  Коментар


                  • #69
                    До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                    Само недей да правиш този инфантилен наклон надолу на страните отзад. Ако го оставиш да върви горния край на новосъздадената каросерия както е бил долния ръб на прозореца ще си следва естествената линия. Иначе се получава една линия която не е в хармония с нищо друго, хюндайска работа...или по-зле, ще заприлича на голяма Дачия или Самара с багажник...
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                      Ти ми разказа играта, верно ли я отряза бре. Няма да ти говоря една седмица. Как можа да развалиш хубавото комби. Седя си на стола и рева. Иначе става много ОК, ако не беше я нярязал...

                      Коментар


                      • #71
                        До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        Ти ми разказа играта, верно ли я отряза бре. Няма да ти говоря една седмица. Как можа да развалиш хубавото комби. Седя си на стола и рева. Иначе става много ОК, ако не беше я нярязал...
                        Нищо като нещеш да ми говориш ще си пишем .
                        Имам и други позитиви от това че я резнах, и ти ще намжеш от тях. Друг неверник като теб се обзаложи с мен и обеща прасе и 2 бали сено ако я одрежа и сега чакам прасето. Ще си спретнем сплотяващ корбан
                        Последно редактирано от Явор; 06-01-08, 22:24.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                          Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                          Нищо като нещеш да ми говориш ще си пишем .
                          Имам и други позитиви от това че я резнах, и ти ще намжеш от тях. Друг неверник като теб се обзаложи с мен и обеще прасе и 2 бали сено ако я одрежа и сега чакам прасето. Ще си спретнем сплотяващ корбан
                          Аз още гледам и не вярвам . Ще дойда да я видя.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                            Колега става страхотно така тука в Шумен има една нива така отрязана.Кога ще я видим в атака?Тя май преди е била в Шумен на един от нашите тарикати

                            Коментар


                            • #74
                              До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                              Страхотен Звяр !Виждал съм в Бургас една такава страшно висока беше(доста ме депресира като мина до мен) ,но незнам дали не е нова защото беше доста лъскава !
                              ЛЕКА РАБОТА !
                              JEEP PATRIOT, 2.0CRD , 2008
                              JEEP CHEROKEE XJ ,SPORT 4.0L 2000
                              JEEP COMMANDER, 4.7L , 2009
                              JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4.7L H.O , 2005 OVERLAND 0878102108 -Иван

                              Коментар


                              • #75
                                До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                                Поизоставих малко темата, но не съм спрял работата по колата. Почти е готова за боядисване даже вече направих две три кръгчета с нея в двора . Утре ще направя някоя друг снимка да видите какъв пикап съм си направил

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X