Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК KZJ95 1998 година проблем с бързи и бавни.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ТЛК KZJ95 1998 година проблем с бързи и бавни.

    Здравейте колеги! От скоро съм собственик на този красавец, но не мога да включа бързи и бавни. Лоста сякаш е блокирал. Няма никакъв празен ход.Това ми е първият 4х4 автомобил, и въобще идея си нямам какво може да е. В моменат съм в Англия и не мога да си позволя да я закарам в сервиз на Тойота, защото е много скъпо.Закарох я в БГ сервиз, но там се появи един младеж с едни чукове, и аз се отказах. Напролет ще я транспортирам до БГ и смятам тук да я ремонтирам.Исках да питам само, някой има ли идея какво може да е.Иначе колата е гледана. Има сервизна история, един собственик от началото.

    Благодаря предварително на всички отговорили!

  • #2
    От: ТЛК KZJ95 1998 година проблем с бързи и бавни.

    Случва се ако лоста е ползван малко, вероятно просто е заял и му е нужна смазка. Извади го целия от конзолата, пробвай с някакъв универсален лубрикант тип WD40, може и да го понакиснеш с дизел, ще се раздвижи.

    Коментар


    • #3
      От: ТЛК KZJ95 1998 година проблем с бързи и бавни.

      Благодаря колега! Дано си прав.Но на мен не ми се вярва да е толкова елементарно.Ще пробвам като ми остане време.

      Коментар


      • #4
        От: ТЛК KZJ95 1998 година проблем с бързи и бавни.

        Колата автоматик ли е?
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          От: ТЛК KZJ95 1998 година проблем с бързи и бавни.

          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
          Колата автоматик ли е?
          Не не е. Ръчна скоростна кутия и с включване на скоростите няма никакъв проблем.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X