Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подобрение интериора на 73 серия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подобрение интериора на 73 серия

    Здравейте,

    От доста време ми се иска да подобря и осъвременя салона на джипа.
    В нета попаднах на това
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=12co31
    Но след направена проверка се установи ,че размери не стават въпреки ,въпреки ,че салона много ми хареса.
    В момента се спрях на друг вариант който по размери изглежда подходящ а именно
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=12co31

    може ли някой да каже дали тези седалки са подходящи и дали си струват като качество на материала.
    BJ73 + HDJ80 = HDJ73

  • #2
    От: Подобрение интериора на 73 серия

    Много добра идея ! Аз едно от първите неща които сменях бе салона а именно седалките , ужасно неудобни са ми оригиналните седалки на 7-ма серия .
    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

    Коментар


    • #3
      От: Подобрение интериора на 73 серия

      Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
      Много добра идея ! Аз едно от първите неща които сменях бе салона а именно седалките , ужасно неудобни са ми оригиналните седалки на 7-ма серия .
      Мерси за подкрепата.
      Може ли да споделиш ти от какво използва седалки и как преправи захващането с плъзгачите.
      Аз засега не съм се спрял на 100% на модела но тези от паджерото мисля в събота да ида да ги погледна и премеря.
      BJ73 + HDJ80 = HDJ73

      Коментар


      • #4
        От: Подобрение интериора на 73 серия

        Аз ползвах седалки от Ровър 216 купе или така наречената английска калибра Такива ми попаднаха на добра цена и в прилично състояние . Ползвах си шейните от оригиналните седалки на Тойота и ги прикрепих с профилни тръби и заварки към основата на ровърската седалка .Ето и една снимка на резултата
        http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto..._2423400_n.jpg
        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

        Коментар


        • #5
          От: Подобрение интериора на 73 серия

          И аз мислих за смяна, но ми харесва това, че седалките са на пружини и до известна степен омекотяват возенето. Иначе за отзад още търся варианти.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #6
            От: Подобрение интериора на 73 серия

            Днес ходих да гледам седалки от паджерото задните не стават за монтаж в тойотата. разтоянието между бузите на калниците е 102 сантиметра (оригиналната седалка е 100см.) на тойотата на паджерото седалките са 106 сантимерта. Така ,че този вариянт отпада, продължавам търсенето.
            Засега като вариянти са от Терано, фрилендар или Хундай и не се сещам за друг вариянт. Ако нищо подходящо не намеря ще мисля за вариянт две седалки отпред които да паснат и отзад претапициране.
            BJ73 + HDJ80 = HDJ73

            Коментар


            • #7
              От: Подобрение интериора на 73 серия

              Комбинацията на предни седалки от паджеро с барче от паджеро също не става, но ако се запази оригиналното барче може да се монтират предни задалки от паджерото, но без задни!
              BJ73 + HDJ80 = HDJ73

              Коментар


              • #8
                От: Подобрение интериора на 73 серия

                Мой приятел има две рекарота от опел астра кабрио видях ги и се сетих за теб и го попитах , иска им 80 лева .Единствена забележка има на дясната има леко закъсано на външната възглавница .Ако имаш интерес мога да ти дам телефона да си говорите
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар


                • #9
                  От: Подобрение интериора на 73 серия

                  Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                  Мой приятел има две рекарота от опел астра кабрио видях ги и се сетих за теб и го попитах , иска им 80 лева .Единствена забележка има на дясната има леко закъсано на външната възглавница .Ако имаш интерес мога да ти дам телефона да си говорите
                  Ако са от полу кожените дай телефона, пък ще .
                  BJ73 + HDJ80 = HDJ73

                  Коментар


                  • #10
                    От: Подобрение интериора на 73 серия

                    Мисля че не са полукожени , ако не се лъжа са изцяло платнени Все пак ти давам телефона звънни на момчето и му кажи че Павката ти е дал телефона за седалките от астрата , той ще се сети ! Ако не ти вдига ми звънни на мен телефона ми го има в подписа ще уредим връзката !
                    0878 647895 Светлин
                    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                    Коментар


                    • #11
                      От: Подобрение интериора на 73 серия

                      Павка мерси за предложението.
                      Ще ми се да кача кожени седалки, така ,че търсенето на вариянти продължава.
                      BJ73 + HDJ80 = HDJ73

                      Коментар


                      • #12
                        От: Подобрение интериора на 73 серия

                        Първоначално публикуван от gogo_gda Преглед на мнение
                        Павка мерси за предложението.
                        Ще ми се да кача кожени седалки, така ,че търсенето на вариянти продължава.
                        Ако имаш представа от седалки за БМВ Е-39,скоро ще имам за продажба целия салон.Черен,нещо като обърната кожа било(така ми го обясниха).

                        Коментар


                        • #13
                          От: Подобрение интериора на 73 серия

                          Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                          Ако имаш представа от седалки за БМВ Е-39,скоро ще имам за продажба целия салон.Черен,нещо като обърната кожа било(така ми го обясниха).
                          БМВ Е-39 това трябва да е петица с четири врати, седалките сигурно са хубави но предните нямат опция да се свиват.
                          Може ли да им свалиш размерите?
                          На предните ширината а на задните общата ширина отзад и отпред.
                          BJ73 + HDJ80 = HDJ73

                          Коментар


                          • #14
                            От: Подобрение интериора на 73 серия

                            Коледи може ли някой който има 120 късата база да помогне и да премери размерите на предните седалки колко са широки, а на задните ширината която е между задните калници където влизат седалките и общата ширина на задните отпред.
                            BJ73 + HDJ80 = HDJ73

                            Коментар


                            • #15
                              От: Подобрение интериора на 73 серия

                              Първоначално публикуван от gogo_gda Преглед на мнение
                              БМВ Е-39 това трябва да е петица с четири врати, седалките сигурно са хубави но предните нямат опция да се свиват.
                              Може ли да им свалиш размерите?
                              На предните ширината а на задните общата ширина отзад и отпред.
                              Точно,5-ца е и предните не се свиват.Като я взема от застрахователя ще я снимам и змеря.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X