Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брони на 70-ка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Брони на 70-ка

    Я по-добре дайте снимка на нещо което според вас е хубаво и здраво, че до тук разбрах само, че моята ви се вижда слаба, другата пък също е паянтова.

    Интересно ми е да видя как според вас е добре да се "спъне" в краищата, за да не се сгъва.
    Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
    BMW F650CS
    Радо о885 5о 59 5о

    Коментар


    • #47
      От: Брони на 70-ка

      Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
      Я по-добре дайте снимка на нещо което според вас е хубаво и здраво, че до тук разбрах само, че моята ви се вижда слаба, другата пък също е паянтова.

      Интересно ми е да видя как според вас е добре да се "спъне" в краищата, за да не се сгъва.
      Абе колега , казах ти да не им се връзваш . Хубава си ти е бронята . И моята я критикуваха , ама си я харесвам .
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #48
        От: Брони на 70-ка

        Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
        Я по-добре дайте снимка на нещо което според вас е хубаво и здраво, че до тук разбрах само, че моята ви се вижда слаба, другата пък също е паянтова.

        Интересно ми е да видя как според вас е добре да се "спъне" в краищата, за да не се сгъва.
        Колега,явно си от хората които искат да чуват само хубави работи за вещите си.Бронята ти е перфектна,всичко което съм ти писал до сега го игнорирай!Направил си най-здравата броня на света.Има много теми за брони,пусни търсачката и ще се убедиш,че твойта е НАЙ!

        Коментар


        • #49
          От: Брони на 70-ка

          Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
          Колега,явно си от хората които искат да чуват само хубави работи за вещите си.Бронята ти е перфектна,всичко което съм ти писал до сега го игнорирай!Направил си най-здравата броня на света.Има много теми за брони,пусни търсачката и ще се убедиш,че твойта е НАЙ!
          Еееее, най-после, точно това исках да прочета. Благодаря за хубавите думи, както и за съвета за търсачката, ще ми е от полза.

          Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
          Абе колега , казах ти да не им се връзваш .
          Не мога, не се издържа, грабвам флекса и я нарязвам на парчета.

          И за финал от мен, ето една снимка от каталога на Warn.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04991.jpg
Прегледи:1
Размер:138.9 КБ
ID:5376506
          Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
          BMW F650CS
          Радо о885 5о 59 5о

          Коментар


          • #50
            От: Брони на 70-ка

            Тия може да са грозни, но за сметка на това са скъпи. Все пак, няма пълно щастие.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #51
              От: Брони на 70-ка

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Тия може да са грозни, но за сметка на това са скъпи. Все пак, няма пълно щастие.
              То пълно щастие няма , ама предпочитам да е скъпа и красива
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #52
                От: Брони на 70-ка

                Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
                То пълно щастие няма , ама предпочитам да е скъпа и красива
                Стават, ама бавно. А и сега нямам време.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #53
                  От: Брони на 70-ка

                  На мен пък ми допада бронята на колегата , изглежда добре изработена и доста по интелигентно от тръбно решение ! Имам само една неяснота защо при изработка на плочата за лебедката отвора за въжето на лебедка не е монтиран в средата на бронята , не че би имало проблем от това но е леко неестетично . Въпреки това браво харесвам !
                  2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                  ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                  Коментар


                  • #54
                    От: Брони на 70-ка

                    Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                    На мен пък ми допада бронята на колегата , изглежда добре изработена и доста по интелигентно от тръбно решение ! Имам само една неяснота защо при изработка на плочата за лебедката отвора за въжето на лебедка не е монтиран в средата на бронята , не че би имало проблем от това но е леко неестетично . Въпреки това браво харесвам !
                    Да правилно си забелязал, че не е централно, но това е поради факта, че водача трябва да е срещу ролката за навиване на въжето на лебедката, а тя не може да мърда грам. Ето една снимка, която ще обясни по-добре от мен

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04975.jpg
Прегледи:1
Размер:245.3 КБ
ID:5376560
                    Последно редактирано от rraadd00; 23-05-12, 08:45.
                    Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                    BMW F650CS
                    Радо о885 5о 59 5о

                    Коментар


                    • #55
                      От: Брони на 70-ка

                      Уау сега си напълно извинен Поздравления отново и не се връзвай на колегите , те го правят от скука
                      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                      Коментар


                      • #56
                        От: Брони на 70-ка

                        Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                        ... и не се връзвай на колегите ...
                        Ей...., трябваше да пишеш снощи, да "спасиш" бронята от накълцване Майтап да става, не съм от тези които се връзват. Радват ме всякакви мнения, истината се ражда някъде от тях.
                        Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                        BMW F650CS
                        Радо о885 5о 59 5о

                        Коментар


                        • #57
                          От: Брони на 70-ка

                          Радо, не ме разбирай погрешно, аз също съм любител на този тип брони. Имам много подобна (на Рокито), не сега си давам сметка, че когато питаше къде си монтираш лебедката, не се сетих, че бронята може да дойде ниско. Единствено това не ми допада. Ето как стоеше моята:


                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3799-1.jpg
Прегледи:2
Размер:114.3 КБ
ID:5376588
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #58
                            От: Брони на 70-ка

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            Радо, не ме разбирай погрешно, аз също съм любител на този тип брони. Имам много подобна (на Рокито), не сега си давам сметка, че когато питаше къде си монтираш лебедката, не се сетих, че бронята може да дойде ниско. Единствено това не ми допада. Ето как стоеше моята:
                            Е твоята е по-нагоре и по-масивна ми се вижда като я гледам от тук - може и да се лъжа . Абе колега , то не е тука мястото ама тия Кумхота в кал са страшни ама настрани пързалят ли те ?
                            Последно редактирано от Чавдар (V93); 23-05-12, 10:48.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • #59
                              От: Брони на 70-ка

                              Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                              ... Имам само една неяснота защо при изработка на плочата за лебедката отвора за въжето на лебедка не е монтиран в средата на бронята , не че би имало проблем от това но е леко неестетично . ...
                              Лебедката не е симетрична и барабанът не се пада точно в средата на бронята.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Брони на 70-ка

                                Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
                                Е твоята е по-нагоре и по-масивна ми се вижда като я гледам от тук - може и да се лъжа . Абе колега , то не е тука мястото ама тия Кумхота в кал са страшни ама настрани пързалят ли те ?
                                Моята е от 4 мм, а за Кунфутата (както ги нарича Зайко) не мога да ти отговоря еднозначно. Едни и същи гуми на Рокито и на Гегата се държат много различно. На Г-то ми поднасят повече настрани в кал...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X