Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спукано въздушно окачване ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спукано въздушно окачване ?

    Колеги случи се нещо много не приятно, спраска се въздушното окачване, най-вероятно баща ми не е изчакал да дигне въздух и е слезнал от тротуар висок, защото беше изпаднала долната чашка и после е скъсала гумата, не е спукано, а скъсано. Та до колкото знам това не се ремонтира, макар да не виждам защо да не може да се оправи из цеховете, но всички така казват. Къде може да се купи или поръча такова нещо и на каква цена, моля за съдействие, ще черпя бира и 3ка кибабчета

  • #2
    От: Спукано въздушно окачване ?

    Ей сега хвърлям боб за да разбера каква е колата! После евентуално ако имам просветление ще ти кажа при кой шаман да я водиш за елач.

    Коментар


    • #3
      От: Спукано въздушно окачване ?

      ТЛК 120 2005та дълга база, не се сетих да напиша защото много сме говорили, но си напълно прав

      Коментар


      • #4
        От: Спукано въздушно окачване ?

        Кажи сега и от къде си за да прибера боба

        Иначе ти препоръчвам да си поръчаш нови въздушни възглавници, във форума има двама колеги които внасят оригинални части на много добри цени.

        Коментар


        • #5
          От: Спукано въздушно окачване ?

          София съм Дай връзка с тях?

          Коментар


          • #6
            От: Спукано въздушно окачване ?

            Обади се на Люцкан - 0898 565 995

            Коментар


            • #7
              От: Спукано въздушно окачване ?

              Утре ще му звънна, благодаря.

              Коментар


              • #8
                От: Спукано въздушно окачване ?

                Поръчан е "мехура" чакам сега, но тя е и за боядисване та така или иначе няма да си я карам, сега обикалям с Черока и се наслаждавам на "евтинията" на ГАЗ Благодаря колеги за съдействието.

                Коментар


                • #9
                  От: Спукано въздушно окачване ?

                  ДОйде "мехура" слизам да го монтирам и да подкарвам звера.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Спукано въздушно окачване ?

                    За да приключа така дискутираната тема Монтирах го мехурчето, всичко е наред. доволен съм от Люцкан, коректен напълно препоръчвам ви го, пък и много хубава цена даде. Надявам се да не му звъня повече или поне да не е скоро Ама не съм чул кола да не се разваля та ще се чуваме Малко трудно извадих маркучето, но не се натискат щипките, а се разтварят и става лесно.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X