Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Rav 4 II 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Toyota Rav 4 II 4x4

    Колеги интересува ме как работи 4x4 на равката. Има ли EDL или някакъв блокаж. Има ли блокаж на раздатката и как работи. Много ми харесва такъв джип, а и с нашите зимни условия много се надъхвам да взема един такъв. Конкретно се двуомях между кия спортиж 2 и рав но четох някъде, че кията била куца и се чупела. Ако може ръководство за употреба да ми покажете откъде мога да си изтегля.

  • #2
    От: Toyota Rav 4 II 4x4

    Първоначално публикуван от esso_ Преглед на мнение
    Колеги интересува ме как работи 4x4 на равката. Има ли EDL или някакъв блокаж. Има ли блокаж на раздатката и как работи. Много ми харесва такъв джип, а и с нашите зимни условия много се надъхвам да взема един такъв. Конкретно се двуомях между кия спортиж 2 и рав но четох някъде, че кията била куца и се чупела. Ако може ръководство за употреба да ми покажете откъде мога да си изтегля.
    Аз имам 96 година която е постоянно 4Х4 и има хидравличен блокаж на централния диференциал- което е на почти всички модели до 2000г. Много добре е направено и е напълно достатъчно за софтроуд. Няма бързи-бавни и ако не пресичаш речни корита с големи камъни е кстра за целта която имаш. След това, II-ро поколение което искаш ти имат много модификации и дори различни изпълнения според това за коя държава са произведени. Така че ги разглеждай по отделно всеки модел.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X