Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Тойотата днес

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Тойотата днес.

    Нямам снимки от целия процес, ако видиш оригинала на Ханибал в youtube ще добиеш представа какво трябва да се направи.
    Алуминиеви профили и тръби, качествен плат за тенти/палатки (какъвто не успях да намеря в България) и в моя случай всичко се сметна така, че да бъде болт он за моя багажник (African Outback). Боядисване, шиене, малко проби и монтаж. Това е.

    Коментар


    • От: Какво направих по Тойотата днес.

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      Какво направих по тойотата... Много неща, но ето едно интересно - направих си чудесна тента, реплика на Hannibal Awning. Стана според мен по-добра и значително по-евтина. Нещо още по-важно - тествахме я на Доста Приятен вятър - държа се отлично.
      А..? Каква е тая 80-ка бе Яро?
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • От: Какво направих по Тойотата днес.

        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
        А..? Каква е тая 80-ка бе Яро?
        Червена, дизел.

        Коментар


        • От: Какво направих по Тойотата днес.

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          А..? Каква е тая 80-ка бе Яро?
          Много, ма много хубава
          Three witches watch three Swatch watches.
          Which witch watch which Swatch watch?

          Коментар


          • От: Какво направих по Тойотата днес.

            Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
            Червена, дизел.
            Това добре, ама похвали се де, не се свени...благородна завист се надига и ще я урочасаме без 5-6 виртуални бири
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • От: Какво направих по Тойотата днес.

              Е, да се похваля, ако ми е първата... (имам няколко такива теми много назад в раздела)
              Както казва Джамбазов, тази ми е точно №10. Ще се похваля, ако отида до Магадан с нея (и се върна).

              Коментар


              • От: Какво направих по Тойотата днес.

                Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                Е, да се похваля, ако ми е първата... (имам няколко такива теми много назад в раздела)
                Както казва Джамбазов, тази ми е точно №10. Ще се похваля, ако отида до Магадан с нея (и се върна).
                Аз ти честитя . Жив и здрав и много да те радва! Ако ще да е номер 100, пак си е за хвалба.А с Магадан не се занимавай, но виж по стъпките на Норвежеца с Патрола от темите на Венци ти пожелавам да минеш от сърце
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • От: Какво направих по Тойотата днес.

                  Е, благодаря! Да ти се връща.

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Тойотата днес.

                    Някой знае ли, къде се намира пробката за наливане на маслото на раздатъчната кутия ?
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Тойотата днес.

                      Толкова ли е трудно да погледнеш отдолу и да я намериш или е по лесно да питаш ? Не се заяждам ,но даваш компетентни мнения в темите на колегите ,а питаш елементарни неща ,а иначе по темата намира се отляво от към шофьора и май беше с ключ 24 .
                      Дано съм помогнал
                      ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Тойотата днес.

                        Първоначално публикуван от koko_s Преглед на мнение
                        Толкова ли е трудно да погледнеш отдолу и да я намериш или е по лесно да питаш ? Не се заяждам ,но даваш компетентни мнения в темите на колегите ,а питаш елементарни неща ,а иначе по темата намира се отляво от към шофьора и май беше с ключ 24 .
                        Дано съм помогнал
                        Щом питам къде е, то следва, че съм погледнал и не съм я намерил и за това питам. И не виждам проблем в това, че знам някои работи, а други не. Все пак никой не знае всичко. Там където казваш ти, е пробката на скоростната кутия. Тя се вижда, но на раздатката ми се губи.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Тойотата днес.

                          Оп моя грешка наистина съм писал за скоростната кутия .За раздатката пробката за изпускане е на "корема" на раздатъчната кутия,най вероятно не я виждаш от защитната оригинална кора,но пък тя има фабричен отвор за достигане на пробката.Пробката за пълнене ,която е и за следене на нивото на маслото е на "гърба" на раздатката,към кардана,и двете пробки са с 24.
                          ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Тойотата днес.

                            Към кардана не търсих. Търсих я отстрани.
                            Благодаря.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Тойотата днес.

                              Имам и аз един въпрос.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:158-0421_is.jpg
Прегледи:1
Размер:4.5 КБ
ID:5529850

                              За моята 80-ка намирам само такива сензори за температура, а моят е с кръгла букса. Има 2 вариант да намеря датчик с кръгла букса или да намеря самата букса. Има ли някой идея от къде да си намеря поне буксата?

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Тойотата днес.

                                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                                ... Има ли някой идея от къде да си намеря поне буксата?
                                От Варненци - Люцкан или Мимо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X