Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TLC 120 - за нафтата, добавките и ... още нещо.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: TLC 120 - за нафтата, добавките и ... още нещо.

    здравейте колеги,
    аз съм нов, млад дихател.Наскоро се сдобих с Тойота 4runner 2.4tdi.
    В момента е в сервиза за обслужване.По въпроса за добавките мисля
    да ползвам CASTROL DTI 1:1000.Ако някой има мнение ,ще съм ви
    благодарен

    Благодаря,предварително

    Коментар


    • #32
      От: TLC 120 - за нафтата, добавките и ... още нещо.

      Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
      Много добавки са хубави, важното е да се чете и да се спазва предписанието стриктно. Редекс дето е за 4 резервоара е хубава, Голдън игъла също е хубава, пробвал съм ги, има една професионална за почистване на дюзи от СФА, мисля че не я продават свободно, Тази в ТМ също е хубава. Пак казвам най-важното е да се чете EN надписа, че на БГ пише "подходяща за всички модели дизелови двигатели, почиства намалява разхода и изгорелите газове" Имайте предвид, че на повечето добавки основата е спирт за горене или така наречената газ за лампи, та и само газ да се сипе много помага.
      Много ми допадна това за четенето на етикета.В сродни теми съм казвал на какви дизели,колко години и колко хил.км. съм слагал хубаво двутактово масло и чист керосин/газ за лампи.Изгорил съм и много спирт за горене(и в бензина),но всички те за различни цели.Вероятно някои от сегашните добавки решават комплексно проблема.И все пак мисля,че преди етикета трябва да сме сигурни в произхода.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #33
        От: TLC 120 - за нафтата, добавките и ... още нещо.

        Тъй като писах че ЕCTO или квото беше на Лукойл хубавата нафта, спира да щракат дюзите на студено, както и С2ката спира да тресе на студено е да ама не, това беше първия месец-рекламен, с новото зареждане е най-долнопробна нафта на цена 4ст отгоре, както е казал народа убава работа ама Българска или май циганска ама то има ли разлика

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X