Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TOYOTA LANDCRUISER 100 4.7 - окачване и гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: TOYOTA LANDCRUISER 100 4.7 - окачване и гуми

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    ОФФ

    6 снимки си имаше,човека продаваше и Хаябуса снимана пред ремарке за местене.Нямаше майтап ма на,мойто си игра бях подхванал и няма Тойота у подписа.
    Нищо де-все ще изпадне друга!Но тази,нищо че е чак при вас,ако беше пуснал тук обявата,пак щеше да я лапне някой!
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #32
      От: TOYOTA LANDCRUISER 100 4.7 - окачване и гуми

      Първо да благодаря на всички колеги които са изразили мнение по темата.
      Мисля че трябва обаче да обясня по подробно във момента имам два джипа подготвени за лов едно Mitsubishi L200 правено при Явор - вромос и едно G 280 ,искам третия ми джип да притежава следните характеристики:
      първо да добър комфорт-понякога пътувам повече 250км за да ловувам
      второ да има добра динамика и голям мотор -обикновенно тегля ремарке с 8 кучета около 900кг.
      За да придобиете представа за терена за които се използват ще ви кажа ,че на Mitsubishi L200 за 6години ми се е наложило 4-5 пъти да използвам лебедка и 8-9 пъти блокажа, на Gто за 2год. 1 път блокаж до лебедка не съм опрял, с оглед на горе посоченото кажете ставали за тези цели или да гледам за нешто друго.

      Коментар


      • #33
        От: TOYOTA LANDCRUISER 100 4.7 - окачване и гуми

        Първоначално публикуван от Talito 1 Преглед на мнение
        или да гледам за нешто друго..................
        По-добро от едно 100 е едно 105 заради целия преден мост.След като се тьрси комфорт,маса за теглене,голям мотор и проходимост...............аз поне не се сещам за много марки и модели които да го сьчетават това по-успешно от едно ТЛК 100.

        За ставането СТАВА,но и ще трябва да се пипне,а ти това си го знаеш.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X