Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спортен волан на TLC lj70?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спортен волан на TLC lj70?

    Колеги, проблема ми е в намирането на подходящия фланец за въпросния волан. Има ли някой, който да се е сблъсквал с проблема да сподели опит. Багодаря ви предварително.

  • #2
    От: Спортен волан на TLC lj70?

    Кой геврек искаш да подменяш,от коя концепция на ТЛК 70?
    На по дъртите кошари с кръглия фар са големи воланите наистина,но на квадратния са доста семпли,че не е лош варианта да се подмени с такъв ако ситуацията е тази,прекалено малкия волан не отговаря за тази хидравлика и с тази секторна кутия,би създало известни неудобства при управлението...
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #3
      От: Спортен волан на TLC lj70?

      Първоначално публикуван от batharbatko Преглед на мнение
      Колеги, проблема ми е в намирането на подходящия фланец за въпросния волан. Има ли някой, който да се е сблъсквал с проблема да сподели опит. Багодаря ви предварително.
      Здрасти колега,аз два фланеца съм купувал от тези тунингарските магазини,потърси си там за тойота иди с волана да си сигурен че ще стане,слагай смело малък волан хидравликата на тойотата е перфектна и е в пъти по удобно
      878940653

      Коментар


      • #4
        От: Спортен волан на TLC lj70?

        Аз също имах драма с менте фланците и си купих един биташки отрязах му плицовата част и насадих оригиналната главина с механизма за изключване на мигачите и пистата за клаксона , а го замених защото оригиналния волан на 70-ка преди феислифта е ужасен Ако имах стандартен от квадратния фар не бих го сменял
        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

        Коментар


        • #5
          От: Спортен волан на TLC lj70?

          Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
          Здрасти колега,аз два фланеца съм купувал от тези тунингарските магазини,потърси си там за тойота иди с волана да си сигурен че ще стане,слагай смело малък волан хидравликата на тойотата е перфектна и е в пъти по удобно
          Въпроса ми е от каде точно да го купя? Ти откаде купи твоя? Някакъв електронен адрес ли, някакви координати да дадеш? TLC-to ми е с кръглия фар и съм от Варна.

          Коментар


          • #6
            От: Спортен волан на TLC lj70?

            От най-обикновен магазин за тунинг боклуци.Във Варна незнам къде са ви магазините.
            878940653

            Коментар


            • #7
              От: Спортен волан на TLC lj70?

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11052010463.jpg
Прегледи:2
Размер:88.6 КБ
ID:5321085 Волана и фланеца са от Тойота Селика(от старите). С малка промяна на масата на клаксона стана едно към едно. Тойотата е от " дъртите кошари с кръглия фар"
              LJ73, 2L-T, BFG-MT 32-11.5-15, Superwinch OX-24V,фланци 30 мм, ЕТ-10,Окачване без произход.
              E23,E36,E46,E39,E61.

              Коментар


              • #8
                От: Спортен волан на TLC lj70?

                Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
                Здрасти колега,аз два фланеца съм купувал от тези тунингарските магазини,потърси си там за тойота иди с волана да си сигурен че ще стане,слагай смело малък волан хидравликата на тойотата е перфектна и е в пъти по удобно
                А с какъв диаметър е тоя волан който си сложил на твоята Тойота ??? Моята е с квадратният фар и волана ми е от по новите обаче ме дразни защото с времето вече се е размекнал и се върти около основата си вътре и ме дразни. Заради това искам да го сменя с един спортен който имам но се притеснявам да не е много малък и затова питам.

                Коментар


                • #9
                  От: Спортен волан на TLC lj70?

                  В момента в раздел продава има такъв волан с фланец за Тойота за продан
                  2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                  ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                  Коментар


                  • #10
                    От: Спортен волан на TLC lj70?

                    Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                    В момента в раздел продава има такъв волан с фланец за Тойота за продан
                    И дори е на прилична цена. Гледах го и аз ама не ми харесват тия четирилъчевите иначе да съм го отнесъл

                    Коментар


                    • #11
                      От: Спортен волан на TLC lj70?

                      За коли за чички е идеален ама ти още ти е състезателно
                      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                      Коментар


                      • #12
                        От: Спортен волан на TLC lj70?

                        Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                        А с какъв диаметър е тоя волан който си сложил на твоята Тойота ??? Моята е с квадратният фар и волана ми е от по новите обаче ме дразни защото с времето вече се е размекнал и се върти около основата си вътре и ме дразни. Заради това искам да го сменя с един спортен който имам но се притеснявам да не е много малък и затова питам.
                        300мм. и ми е супер удобен.
                        878940653

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X