Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota RAV4 след 2006г. - впечатления, трансмисия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Впечатления за Toyota RAV4

    то да не дава господ, но тази кола има много лоши резултати от краш тестовете, невярвах докато не видях една такава ударена отстрани в сълб, просто дясната седалка я нямаше, а по следите по нея и разказите на хората и пътника от тази седалка не бил цял .... карай внимателно !!!
    drive alive

    Коментар


    • #32
      Re: Впечатления за Toyota RAV4

      еххх... браво бе! Как може да ги говориш тез неща на човека...
      а за сигурността на автомобила мисля, че тя е достатъчно надеждна! Има много други фактори, могат да окажат влияние при един удър и евентуална смърт на пътник,а не причината да е самия автомобил.
      Поздрави
      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
      Mercedes w212 E350 4matic
      Ducati Monster 600
      O888795575

      Коментар


      • #33
        Re: Впечатления за Toyota RAV4

        Първоначално публикуван от go go go Преглед на мнение
        то да не дава господ, но тази кола има много лоши резултати от краш тестовете, невярвах докато не видях една такава ударена отстрани в сълб, просто дясната седалка я нямаше, а по следите по нея и разказите на хората и пътника от тази седалка не бил цял .... карай внимателно !!!
        Нещо се бъркаш РАВА показа добри резултати на краш тестовете този рав иска само да му се махнат корите одолу да мусе сложат малко по високи гуми и работат е готова

        Коментар


        • #34
          Re: Впечатления за Toyota RAV4

          Първоначално публикуван от hummer Преглед на мнение
          Нещо се бъркаш РАВА показа добри резултати на краш тестовете този рав иска само да му се махнат корите одолу да мусе сложат малко по високи гуми и работат е готова
          Че тя и без доработки е готова. За Български асвалт!
          Ако имаш в предвид нещо по тежко можеш да обясниш.
          Според мен за скоростен офроуд трябва да се сменят А-рамената амортисьорите и всички тампони по окачването. Реиката и кормилните щанги може и да издържат. ФулТайма е много правилен и трансмисията е надежна.
          Виж за траял ми се струва невъзможно.
          Последно редактирано от kinex; 15-04-07, 13:41.

          Коментар


          • #35
            Re: Впечатления за Toyota RAV4

            моите впечетления от джипатата са :
            доста мошничка,перфекна е за ядене на магистали,ако си рацер е перфекната комбинация джип/бегачка ,за нашите пътишта-пефект,но много ме самняват възможностите и като офроудът,не съм я виждал на живо на офроад само в нета,но това което видях е достатъчно да си направя извода че като офроудър е боза,и страмно защо се пак е сравнително лека ,а по-големите джипки минаваха на калните бабунки,незнам това са моите впечетления,неказвам че са верни,но така мися аз де

            Коментар


            • #36
              Re: Впечатления за Toyota RAV4

              Първоначално публикуван от hummer Преглед на мнение
              Нещо се бъркаш РАВА показа добри резултати на краш тестовете този рав иска само да му се махнат корите одолу да мусе сложат малко по високи гуми и работат е готова
              Ами нямаш проблеми, кажи само кога . Между другото Сашко ме пукна от майтап, не знам от къде е научил .

              Коментар


              • #37
                Re: Впечатления за Toyota RAV4

                Баща ми има дизелова, много е удобна. Няма голям разход, бързо набира, въобще нова кола. Само малко съм учуден от това електронно превключване на 4x4 и защо изключва при скорост на 40км.

                Коментар


                • #38
                  Re: Впечатления за Toyota RAV4

                  Краштеста си е много добър, сравнение с този на Нисана и Сузукито, а това какво си видял ти, мога да ти кажа, че е частен случай защото примерно един приател с такъв RAV4 го засече някав селянин и се удари челно в колона на мост с около 80км/ч и 5те човека бяха добре...

                  Това до 40км/ч е само когато се въртят и 4-те, без да прехвърля услието т.е. въртят се еднакво. А, че тази кола не е за извън пътя... просто и го пише на капака отпред . Аз сигурно ще го сменя с един Хилукс 3.0 и ще го чипна да добере 200-тина коня, че тази много много не ми върши работа по чукарите...
                  [b]Toyota RAV4 D4D 2006 165Hp /403Nm[/b]
                  [img]http://www.picvalley.net/u/122/30435_741.JPG[/img]

                  Коментар


                  • #39
                    Re: Впечатления за Toyota RAV4

                    Я обяснете по подробно че не го разбрах. До 40км/ч е 4х4 а след това 4х2 така ли. Сефте го чувам. Аз знам че е постояно 4х4 със свободен диф.
                    И как четирите се въртят еднакво като няма блокаж.

                    Коментар


                    • #40
                      Re: Впечатления за Toyota RAV4

                      Колата непрекъснато е 4х4. Има един бутон Lock Dif. когато го натиснеш до 40км/ч има блокаж...
                      [b]Toyota RAV4 D4D 2006 165Hp /403Nm[/b]
                      [img]http://www.picvalley.net/u/122/30435_741.JPG[/img]

                      Коментар


                      • #41
                        Re: Впечатления за Toyota RAV4

                        ... на кои диф има блокаж. Те са три.

                        Коментар


                        • #42
                          Re: Впечатления за Toyota RAV4

                          блокажа е само на средния диф.
                          Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                          Mercedes w212 E350 4matic
                          Ducati Monster 600
                          O888795575

                          Коментар


                          • #43
                            Re: Впечатления за Toyota RAV4

                            http://www.autobytel.com/content/res...MODEL_VCH/RAV4
                            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                            Mercedes w212 E350 4matic
                            Ducati Monster 600
                            O888795575

                            Коментар


                            • #44
                              Re: Впечатления за Toyota RAV4

                              Не са ви виновни модераторите че незнаете какво карате.
                              Докато не видя смислено мнение за трансмисията на Рав4 ще продължавам да питам.
                              Блокажа на междинния диф до 40км/ч може да се включва или до 40км/ч работи. Остави че е различно ами и според обяснинията ви излиза че е второто.

                              Коментар


                              • #45
                                Re: Впечатления за Toyota RAV4

                                Нали затова е форум - да се обсъжда, по-компетентните да си казват мнението и ние по-неразбиращи да се учим и да знаем какво всъщност караме... греша ли?
                                а според мен,като неразбиращ,блокажа се изключва след 40км/ч.
                                Поздрави!
                                Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                                Mercedes w212 E350 4matic
                                Ducati Monster 600
                                O888795575

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X