Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyoya Land cruiser 70 Въпрос?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Toyoya Land cruiser 70 Въпрос?

    Здравейте колеги, ползвах търсачката, но нищо не успях да намеря и за това се обръщам към Вас. Скоро се сдобих с Toyota-та, но от някъде ми влиза вода не е от пода гледагме го отвсякъде не е от уплътненията на прозорците и за това искам да попитам дали някой е имал подобен проблем и се надявам да помогне . Ще съм му много благодарен .

  • #2
    От: Toyoya Land cruiser 70 Въпрос?

    Колега,
    може да е от люка ако имаш такъв!
    Там има в ъглите отвори, които отвеждад водата от люка някъде в колонките!
    Друго не се сещам!

    Коментар


    • #3
      От: Toyoya Land cruiser 70 Въпрос?

      Виж дали не е от дренажните отвори под предното стъкло.За целта трябва да се свали тенекията,която е между предния капак и долния край на стъклото-тази с оребренията през които влиза въздух за купето.Упражнението е възможно при вдигнат капак-под задния му край има 5-6 винта,като ще ти трябва "Г"-образна отвертка,защото няма място.Свалят се и чистачките.Изчисти и продухай с пароструйка и пиши какво си открил там,ок?
      много автомати-слаби резултати!

      Коментар


      • #4
        От: Toyoya Land cruiser 70 Въпрос?

        Пичове , как са ви мокетите под краката ? Тва един истински офроадер не би трябвало да го вълнува , ама аз не съм .
        Много е нагънат фабрично мокета и няма да стане готин мокет от магазина . Срещали ли сте някъде да се продава нов ,
        за TLC'70 ?
        TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

        Коментар


        • #5
          От: Toyoya Land cruiser 70 Въпрос?

          Питай в TOYOTA ама сигурно е цифра.

          Коментар


          • #6
            От: Toyoya Land cruiser 70 Въпрос?

            Колега какво му е на твоя ? аз мойта като я купих беше за изхвърляне ама с водоструйка и туба меглио стана като нов А инак търси 70-ка на части ако е скъсан и невъзстановим
            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

            Коментар


            • #7
              От: Toyoya Land cruiser 70 Въпрос?

              Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
              Пичове , как са ви мокетите под краката ? Тва един истински офроадер не би трябвало да го вълнува , ама аз не съм .
              Много е нагънат фабрично мокета и няма да стане готин мокет от магазина . Срещали ли сте някъде да се продава нов ,
              за TLC'70 ?
              Аз имам такъв мокет.Ако искаш се обади-0895745706
              БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
              TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
              Съби Радев А(-) 0895745706

              Коментар


              • #8
                От: Toyoya Land cruiser 70 Въпрос?

                Често целият панел с дренажните отвори след продължителна служба :-) е доста поизгнил.Щеше да е полезно, ако беше написал в коя част на салона ти е водата.
                Да живей куманизъма!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X