Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GV - преден диф - втулка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GV - преден диф - втулка

    Здравейте всички! Отдавна не съм влизал тук, но тъй като не можах да изровя инфо (и тук) ми се налага да попитам знаещите От дни съм собственик на Grand Vitara 2.0 TD (за съжаление RHW) 2003г. Прочетох каквото намерих преди да се реша на тази покупка, но разбира се с времето "изскачат" разни информации. Както на всички ГВ които прегледах, и на избранницата и се поклаща предно/дясно/вътрешно каре, и разбира се има следи от масло. Имам файл, според който Сузуки сан си е признал че се е издънил и е "издал" една втулка която се вкарва под семеринга. PN 27619-65D00. На картинката, втулката изглежда от полиамид или нещо подобно. Та въпросът е: От къде мога да се снабдя с тази "екстра" или с размерите и пробван материал ако някой си е правил такава. Благодаря предварително!
    Прикачени файлове

  • #2
    https://offroad-bulgaria.com/forum/%...B8%D0%B0%D0%BB

    размерите ги има в първия пост
    Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD
    Suzuki Grand Vitara 1.6
    LZ1ZPM

    Коментар


    • #3
      Голямо благодаря колега! Има ли информация дали полиамид върши работа, или е по-добре да търся оригинална от извънземен материал?

      Коментар


      • #4
        Аз сложих оригиналната. 7 години и 110 хил. км. по-късно семеринга все още е наред и няма масло по карето.
        Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD
        Suzuki Grand Vitara 1.6
        LZ1ZPM

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X