Обява

Свий
Няма добавени обяви.

grand vitara гасне

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • grand vitara гасне

    Здравейте.Имам Grand Vitara 99г 2.0 бензин 128к.с.Проблемът е,че гасне на малки обороти,когато е топла.Това го прави на светофар,по черен път,работа на място.След това трябва да изстине за да запали.При паленето се получават детонации все едно съм на война.Ако някой е запознат с този проблем моля да помогне.От Пловдив съм,но ако се наложи ще пътувам за да се отстрани проблема.

  • #2
    Датчик колянов/разпределителен вал или друга електроника. Щом го прави на топло там търси проблема.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #3
      Клапан за празен ход IAV .Запушени маркучета или клапан.Управление на клапана.

      Коментар


      • #4
        Подобен "филм" може да прожектира и регулатора на налягането -при спукана мембрана.

        Коментар


        • #5
          Благодаря Ви за бързите отговори.Открия ли проблема ще пиша.Ако някой има и друго мнение нека пише.

          Коментар


          • #6
            Проблемът се оказа датчик на разпределителен вал.Смених го с такъв от магазина-работи около месец.Купих друг,не можа да изкара месец.Направих няколко консултации със хора,които разбират ,защото мислех,че нещо ги кара да се развалят.Накрая купих един ,,оригинален ,, втора употреба,и вече няколко месеца нямам проблем.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X