Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лампа 4WD на таблото.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лампа 4WD на таблото.

    Здравейте колеги. Автомобила е ГВитара 99г 128 кс. Елиминирахме пневматичната система за включване на предния диф, капачките. Монтирахме ръчни хъбове. Ок до тук. Как се преработва ел.инсталацията да светва 4 WD на таблото при превключване на предно и бавни? Благодаря на отзовалите се.

  • #2
    Ако е била с капачки , това означава , че е била твърдо зацепена .
    В момента с ръчните хъбове като включиш предния мост , не светва ли индикацията ?
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #3
      Остави си включена помпичката за вакума ,която се намира под предната броня,през нея затваря веригата за лампата.
      "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
      0878739299

      Коментар


      • #4
        Да беше твърдо зацепена. Сега с ръчните хъбове,джипката стана по пъргава,динамична. Ако това е субективно усещане.....тествах инерцията. От място с включени и изключени хъбове по един и същи наклон с последваща равнина.Има разлика и не е малка. Предполагам,че ще се отрази и на разход гориво.С оставена помпа ще свети/4WD/ ,ще ми се да я отстраня. Утре ще пробвам и ще пиша.

        Коментар


        • #5
          Няма да стане,ще трябва да я оставиш,играл съм го....Ако пък помпата ти е там и пак не свети,има един датчик отгоре на раздатката.
          "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
          0878739299

          Коментар


          • #6
            Комресора взима сигнал(+) от раздатката след преместване на лоста напред. Надува опредрлено налягане( пресостат) тласка муфата и зацепва предния диф.Трябва да може и без него. Как? Още не знам. Ще разбера.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X