Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Grand Vitara 2007-8

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Grand Vitara 2007-8

    Здравейте съфорумци, от известно време ме занимава въпроса за купуване на нов (за мен) джип. Имам две Витари - една 1.6 кабрио 89г. и една 2.0 ДБ 99г. Късата база си е за гората, но вече доста поизгни, иначе пали от раз.Мислех да подменя ГВ 2.0 със по-нова, пак 2.0, но тези от 2007-8 май нямат рама. Гледам има комплекти за повдигане - пружини и амортисьори. Имам къща в Балкана и пътя ми е около 2 км. черно.Та карането ще е 70/30 в полза на асфалта. Някой правил ли е такова нещо и как понася джипката повдигането?
    Руен Хаджиниколов

  • #2
    Бряяях, никой ли не знае?
    Руен Хаджиниколов

    Коментар


    • #3
      Имат рама, вградена в шасито. Повдигнати има в Русия, в БГ не знам някой да е вдигал. Защо ти е да го правиш ? Клиренса е 20 см. Сложи едни подходящи гуми и евентуално метални защити отдолу (ако има камъни по пътя) и си ти.

      Коментар


      • #4
        Мдаа, от пролетта до есента 20 см клиренс е ОК, но за зимата ми е малко. Пътя не се чисти и ако не е повдигната често ще ходя пеша, а аз използвам всеки свободен момент да съм в Балкана. Сега с ГВ 2.0 ДБ също ми се налага да вървя пеша, но по-рядко. Вдигнал съм я с 5 см.
        Руен Хаджиниколов

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X