Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витара 1.9тд или 2.0 тд.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Витара 1.9тд или 2.0 тд.

    Понеже съм решил да сменям концепцията въобще и ще минавам на Витара искам да питам .
    1.9тд ясно на Пежо мотор е и е хубав двигател.2.0тд какъв е и кой от 2-та е за предпочитане ?В някъкви дилеми със за това дали да е къса или дълга ,ще търся нещо нов внос и полека ще го лифтвам на по височко .
    Такива ми се въртят понеже искам да е до 2000 куб,имам си инвалид и сега с Фронтерата плащам едни данъци и застраховки заради 200 куб.см.горница.
    РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

    0895шест29410 .

  • #2
    От: Витара 1.9тд или 2.0 тд.

    По-добре да е дълга, освен ако нямаш намерения да я караш предимно в гората. Що не си вземеш бензин, аз имам 2.0 TD 87 k.с.
    като динамика не е нещо впечатляващо, но е с по-голям въртящ момент в ниските. Имат и проблеми с главите, пукат ги , внимавай много при оглед. 2.0 HDI e най-пъргав и мощен мотор но страдат дюзите, 1.9 не съм карал но мисля че също е добър вариант, прост и надежден дизел .
    Последно редактирано от Plamen0401; 07-02-16, 10:52.
    СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
    ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

    Коментар


    • #3
      От: Витара 1.9тд или 2.0 тд.

      Понеже поразгледах ,установих за себе си ,а и да допълня .
      1.9 д и тд са мотори на пежо/ситроен. Естествено хубави .2.0тд е гадния маздов боклук вечния донор ,мотора слаган в Мазда 626 компрекс и Киа спортидж .2.0 хди,пак френец на PSA групата.
      Фаворит при търсенето ми е 1.9тд,ако някой има за продан да подсказва.
      РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

      0895шест29410 .

      Коментар


      • #4
        От: Витара 1.9тд или 2.0 тд.

        Познавам колега, закупил чисто нова гранд витара с маздовия двигател, и навъртя над 500 000 км. без проблеми. Към края на прителството им и смени ел. горивната помпа с механична и лепи главата, че беше пукната на 4 места.
        СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
        ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

        Коментар


        • #5
          От: Витара 1.9тд или 2.0 тд.

          Наистина ли е толкова зле? Ако е така, да го разкарвам овреме. След като го ядох с V6 на Сузуки, сега и това ако се строши ще си направя сепуку...
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • #6
            От: Витара 1.9тд или 2.0 тд.

            Еми болят ги главите, ама те бролемите не идват сами. Охладителната система трябва да е в добро състояние и добре подържана, виското също трябва да е работещо. Тоя двигател не обича високите скорости.
            СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
            ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X