Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за оглед Габрово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за оглед Габрово

    Здравейте на всички!

    Ще закупувам Гранд Витара 2009, 3.2v6 от гр.Габрово. Колата е на малко километри, но все пак разбира се трябва да бъде огледана в сервизни условия от специалист. Пробвах с Тойота Венци, но не бяха нещо ентусиазирани. Някой ако има идея къде са малко по - запознати с модела, ще бъда благодарен да я сподели.

    С най - добри пожелания!

  • #2
    От: Сервиз за оглед Габрово

    Благодарение на Asen Kushlev, вече имам уговорен преглед. Дано всичко е наред и сделката да се реализира.

    Успешна седмица на всички!

    Коментар


    • #3
      От: Сервиз за оглед Габрово

      Коя е автокъщата или е от човек?Да знаеш ,че при нас джамбазите са ужасни!
      Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

      Коментар


      • #4
        От: Сервиз за оглед Габрово

        Не е от автокъща.В петък ще ходя за оглед/покупка...и ако е не е напразна разходката до Габрово, темата ще има развитие - защо избрах този модел и как ще го усъвършенствам за моите нужди Информацията тук е доста оскъдна за разлика от други форуми www.4x4community.co.za и http://www.suzuki-forums.com. Доста си го експлоатират в Южна Африка и Австралия.

        Коментар


        • #5
          От: Сервиз за оглед Габрово

          Джамбазите навсякъде са ужасни, ама вярно при нас май доста. Пък и нещо ценоразписа им все е доста надут. Аз затова все от човек съм взимал, само Паджерото е от къща, ама за сега е читаво. Дано колегата уцели читава колица, чакаме да се похвалиш.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X