Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Касета за преден диф

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Касета за преден диф

    Знам ,че доста колеги са чупили преден диф ,затова се надявам да намеря това ,което търся .
    А то е касета за преден диф от дълга V 6-ца 37/8 зъба или само оста на сателитите.Не бях отварял такава и се учудих ,че е само с два сателита и съответно една осичка.
    0887/400121 Антон Донев

  • #2
    От: Касета за преден диф

    Иван Попов е твоят човек, иначе май някой беше сменял неговите тук във форума, ама не се сещам кой

    Коментар


    • #3
      От: Касета за преден диф

      И на него и още пет човека съм се обадил и всички ме забравиха май!Сигурно не им се занимава с глупости.
      А касетата е за приятел ,който ще става витараджия .
      Между другото има два модела касети ,на мен ми трябва от този ,на който планетите са за 26 шлици.
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • #4
        От: Касета за преден диф

        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
        И на него и още пет човека съм се обадил и всички ме забравиха май!Сигурно не им се занимава с глупости.
        А касетата е за приятел ,който ще става витараджия .
        Между другото има два модела касети ,на мен ми трябва от този ,на който планетите са за 26 шлици.
        На В6 2.0 касетите са едни и същи, няма друг модел. За това са и дефицит. Те са им и слабото място. Чупи се дифа и се пръска ал. корпус, а когато тази касета се монтира в чугунен такъв се пръска или касетата /защото е отворена/ или се къса оста или заминават планетите и сателитите . По здравия вариант е от ГВ. При мен нямам такава касета нито ос, съжалявам. Между другото ти направих връзка с наш колега при който има такава касета, но цената от 20 лв. която си му предложил за нея .....
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • #5
          От: Касета за преден диф

          При положение ,че на теб съм ти продал за 100 лв преден диф /без кожух и вътр .полуоска/,за колко да търся касета ?Имах касета ,която изхвърлих ,защото никой не ми е търсил.Уточнявам ,че става въпрос за касети от 41/8 дифове,не знаех ,че тези за V-6-ците са толкова дефицитни.

          Ако говориш за Генчо,казах му цена 20-30 лв ,защото такава ми казаха другите колеги ,които питах.
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • #6
            От: Касета за преден диф

            Намерих цял диф 37/8 за 150 лв.
            Докато чаках няколкото човека да ми пратят ос/направо ме засипаха с оси и касети,благодаря на всички / , видях и почти съм сигурен ,че оста на касетата на задния диф е същата .Като ми остане време,имам един счупен заден ,ще го разглобя .
            Спирам да пиша,че не знам има ли смисъл да се хабя...
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X