Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с релето на чистачките

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с релето на чистачките

    Някой може ли да каже къде да чопля? Нямам инервал,първа и втора степен са ок. Като върна от 1-ва на интервал,до където са чистачките,там спират и не мърдат. Ако включа мигач си слизат до долу и край. Това ме кара да мисля че имат нещо общо с релето за мигачите. Помагайте че не става постоянно да цъкам от лостчето.
    http://vbox7.com/play:398e8b82

  • #2
    От: Проблем с релето на чистачките

    Проблема е вътре в ключа, не е реле. Много е гадно за отваряне и правене. Е не е невъзможно, ако имаш нерви и го разглобиш на топло .... Обикновено са клеясали пластини, пропаднали съчми и разтопена пластмаса. П.С. На старите Витари на ключа няма интервал, ако решиш да го сменяш !!!
    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с релето на чистачките

      [QUOTE=васето;2643785]Някой може ли да каже къде да чопля? Нямам инервал,първа и втора степен са ок. Като върна от 1-ва на интервал,до където са чистачките,там спират и не мърдат. Ако включа мигач
      Васе, провери моторчето на чистачките, на редуктора отзад има пластини за интервалите.Може да са износени.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с релето на чистачките

        Помислих да го сменя но мигачите какво общо имат не разбрах и за това реших да питам. За съчми,не знам,щрака си перфектно. Утре ще пробвам с лостчето на другата витара.Особености някъкви при демонтаж/монтаж ?
        http://vbox7.com/play:398e8b82

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с релето на чистачките

          Ключа е едно цяло с мигачите и чистачките и фаровете и за това има общо. Смяната на целия ключ е за 10 мин. Можеш да пробваш другия на място без да разглобяваш нищо. Махаш капачето под волана и вадиш кабела с буксата.
          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X