Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предни външни карета за витарник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предни външни карета за витарник

    Горе посочените карета ме изнервят крайно,както психически така и ремонтно-финасово
    Психически защото могат по всяко време да развалят разходката на която сме излезли
    Ремонтно-финасово без коментар по подразбиране.......
    Във връзка с горе изложеното имам питания
    1Каква марка и ориентировъчна цена да предвидя за следваща смяна с цел малко по дълъг пробег
    2При последната смяна се оказа че карето не е скъсано а просто са му опадали съчмите(обикновенно са скъсани сякаш са от халва правена от китаец в дюкян около Босфора),че питането ми е трябва ли да се променят по скоро ограничи вертикалния ход на предния носач и да корегирам ограничители за завиване
    PS.Витарника е повдигнат по познатия във форума начин и гумите са в норма като размер15/80/195
    За чужой счет пьют даже трезвеники и язвеники
    Мирослав Христов 0888310959

  • #2
    От: Предни външни карета за витарник

    Има карета на Марката GSP(това е белгийска фирма,която произвежда карета,полусоки,лагери за главини и главини) досега съм дал много бройки и клиентите не са имаали проблеми.Карето за витарката идва някъде към 50.00лв (това включва каре,маншон,грес и скоби)
    SUZUKI VITARA 1.6 16V COOPER DISCOVERER STT 31X10.5X15

    Коментар


    • #3
      От: Предни външни карета за витарник

      Първоначално публикуван от Mihael Garnev Преглед на мнение
      Има карета на Марката GSP(това е белгийска фирма,която произвежда карета,полусоки,лагери за главини и главини) досега съм дал много бройки и клиентите не са имаали проблеми.Карето за витарката идва някъде към 50.00лв (това включва каре,маншон,грес и скоби)
      Ок за имането,даи тел. за връзка или звънкай на моя да го опсъдим
      За чужой счет пьют даже трезвеники и язвеники
      Мирослав Христов 0888310959

      Коментар


      • #4
        От: Предни външни карета за витарник

        0883504321 - ако може да се чуеме след понеделник,че сега съм много зает.
        Поздрави!
        SUZUKI VITARA 1.6 16V COOPER DISCOVERER STT 31X10.5X15

        Коментар


        • #5
          От: Предни външни карета за витарник

          През живота си нямам строшено външно каре, гуми последно знаеш 31/10.5 /15 късал съм 1 вътрешно от шлиците. Според мен проблема е в съмнителното качество на евтините карета,ставаш абонат. Сваляй от изгорялата и се надявай да са японски,това е моя съвет.
          http://vbox7.com/play:398e8b82

          Коментар


          • #6
            От: Предни външни карета за витарник

            Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
            През живота си нямам строшено външно каре, гуми последно знаеш 31/10.5 /15 късал съм 1 вътрешно от шлиците. Според мен проблема е в съмнителното качество на евтините карета,ставаш абонат. Сваляй от изгорялата и се надявай да са японски,това е моя съвет.
            Сложих аз от донора вече едното ама пуснах темата заради последното което се оказа че не е скъсано а са му паднали съчмите,такъв случай може да нямаш и в следващия живот,може проблема да е задкурмилното устроиство и мисля ако и това от донора сдаде бързо багажа да си сложа подпис във форума КАРЕТА ТРОШИМ ВСЯКАКВИ
            За чужой счет пьют даже трезвеники и язвеники
            Мирослав Христов 0888310959

            Коментар


            • #7
              От: Предни външни карета за витарник

              Нареди се след Кольо от Шумен

              Коментар


              • #8
                От: Предни външни карета за витарник

                Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                Нареди се след Кольо от Шумен
                Струва ми се, че на Кольо ще му е много трудно да влезе и в топ 5 . За протокола, от всички възможни карета карани от мен до сега, няма по яки от орг. японски. Единствените по яки са тези от дизеловите Витари HDI и Грандовите, но полуоските са по-дълги.
                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                Коментар


                • #9
                  От: Предни външни карета за витарник

                  Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                  Единствените по яки са тези от дизеловите Витари HDI и Грандовите, но полуоските са по-дълги.
                  Имаш ли виждане за възможна съвместимост или доработка за да се ползват горепосочените карета във случаи като моя
                  За чужой счет пьют даже трезвеники и язвеники
                  Мирослав Христов 0888310959

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X