Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на grand витара v6 2.5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на grand витара v6 2.5

    Здравейте,

    Извинявам се ако вече е писано по тези теми, не намерих нищо конкретно за този мотор и проблеми затова пиша тук.
    харесал съм въпросното возило(2000г.), но понеже съм пълен лаик на тема 4х4 моля за съвет. Не изглежда да е карана по горите.

    проблем 1. Витарата е с газ и върви много добре(лично мнение) на газ и на бензин. ОБАЧЕ, свети лампата за check engine когато е на бензин. Какъв би могъл да е проблема и колко би струвало да се оправи? Иначе отдолу нещата изглеждат много добре за годините си, почти без ръжда и без сериозни омаслявания(не е мита скоро).

    проблем 2. Стори ми се че бавните не работят. Възможно ли е това ? Лоста включва на бавни, но аз поне не усетих разлика с нормалните. Колко по бавни са бавните - за сравнение карал съм киа sportage от тези години където бавните наистина са бавни! Ако не работят бавните каква би могла да е причината, съответно колко парички да приготвям. Отпред е с автоматични хъбове но едва ли има нещо общо... не знам

    Моля, дайте съвети какво друго да гледам и изобщо какво да очаквам от подобна кола.
    Също съвет за читав майстор в София не би бил излишен.

    Мерси предварително, колеги

  • #2
    От: Покупка на grand витара v6 2.5

    Търси колегата Иван Попов , телефона му е в подписа.

    Коментар


    • #3
      От: Покупка на grand витара v6 2.5

      Като избор....Става и аз съм с такава!
      1-во - Чек-а може да е от много неща, най-добре да се направи диагностика.
      2-ро - Бавните няма как да не усетиш разлика! Най-вероятно проблемът е в раздатката.
      3-то - решението и отговорите на въпроси - най-добре наистина да се свържеш с Иван,той е енциклопедия на темата!
      4-то - най-вероятно е да е с капачки,а не с Автоматични хъбове?
      За колко пари ще я вземеш тази Витара,ако не е тайна?!? .....Та си готов на тези ремонти?
      Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X