Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся джанти 7J за Витара ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся джанти 7J за Витара ???

    Здравейте колеги, търся си джанти 7J за Витара, ако някой има нещо подобно за продаване да пише ?
    TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

  • #2
    От: Търся джанти 7J за Витара ???

    Колега имам джантите са менджелс 7/15цола цена по споразумение обади се да се разберем 0878/119383 Тони ТроянНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0034.jpg
Прегледи:3
Размер:215.8 КБ
ID:5488665Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0039.jpg
Прегледи:1
Размер:107.6 КБ
ID:5488666Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0040.jpg
Прегледи:1
Размер:137.6 КБ
ID:5488667Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0041.jpg
Прегледи:1
Размер:161.2 КБ
ID:5488668Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0042.jpg
Прегледи:3
Размер:149.9 КБ
ID:5488669

    Коментар


    • #3
      От: Търся джанти 7J за Витара ???

      Чудесно, утре ще звънна.
      TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

      Коментар


      • #4
        От: Търся джанти 7J за Витара ???

        Колега,имам търсения размер алуминиеви.Утре ще ти кача снимка при интерес.
        Хора които са прекалено умни,за да се занимават с политика са наказани да бъдат управлявани от глупаци!

        Коментар


        • #5
          От: Търся джанти 7J за Витара ???

          Ако качиш и снимки ще съм много благодарен.
          TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

          Коментар


          • #6
            От: Търся джанти 7J за Витара ???

            Първоначално публикуван от TOYO Преглед на мнение
            Ако качиш и снимки ще съм много благодарен.
            Не разбрах, намерихте ли си джанти или не и каква е идеята?!

            Коментар


            • #7
              От: Търся джанти 7J за Витара ???

              Идеята е малко по-големи гуми за повдигната витарка. Като че ли не знаеш защо се търсят джанти седмици с нулево ЕТ Щото много си ходят с 235-ци
              Ако твоите седят, направо му ги предлагай на колегата, пък той ако има око за красивото ще се разберете
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #8
                От: Търся джанти 7J за Витара ???

                Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                Не разбрах, намерихте ли си джанти или не и каква е идеята?!
                Колегата му писах и на другият ден отговора беше, че си е намерил, сега пише, че иска, незнам каква е работата, но ми намирисва и не смятам повече да предлагам каквото и да е, нека той обясни какво иска точно, за да му помогнем, ако не-здраве да е, успех

                Коментар


                • #9
                  От: Търся джанти 7J за Витара ???

                  Мислех че съм намерил, уточнихме цената, само че като ги видях на живо се оказа че не са моите, така че моля Ви дайте предложения. Идеята е да довърша лифта на тази хубавица http://www.offroad-bulgaria.com/show...=160639&page=2, като я кача на 235-ци, затова търся джанти 7J, както каза колегата по-горе.
                  TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся джанти 7J за Витара ???

                    Ясно, сори че бях по-рязък, ама нали съм си селянин, от чистият въздух трудно вдявам, 235 гума можеш да монтираш нормално от 6,5J до 8J, включително, въпроса е колко да е ЕТ, минусово или нула?! Колкото вдигаш, толкова и разкрачваш, да няма после мрън-мрън, пускам ти линк да видиш как стоят моите джанти на нелифната витара с гуми грабер ат2 225/70/15, успех

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся джанти 7J за Витара ???

                      На колегата моите са му скъпи, проготвил си е около 200-250лв за 7J с отрицателно ЕТ и аз му пожелах успех, ако има други продавачи да оферират, успех на всички

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся джанти 7J за Витара ???

                        Такъв е бюджета, колата не е моя, и собственика е предвидил толкова за джанти, да не забравяме че върху тази цена ще трябва да плащам и доставка. Миналия месец си купих 4 броя алуминиеви 17 цолови джанти за Гранд Чероки, на цена от 400 лева, не съм плащал доставка защото бяха тук в София, няма логика 15-ките за Витарата да са на същата цена ???
                        Последно редактирано от TOYO; 19-06-13, 22:13.
                        TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся джанти 7J за Витара ???

                          Все пак, ако някой има нещо подходящо, мога да вдигна бюджета до 280 лева, но небива да има ръжда ако са метални, и да не са за боя ако са алуминиеви, ако не намеря нищо подходящо до седмица ще минавам на чисто нови, има добри оферти, пък и са несравнимо по-красиви от старите.
                          TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся джанти 7J за Витара ???

                            Ето една прилична оферта за желязни джанти, но ръждата ги е завладяла. Много ми харесаха ето тези, коментираме с колегата на каква цена ще ми даде само джантите, мисля че около 350 лева ще си стиснеме ръцете, притеснява ме че са 8J, незнам как ще стоят на гума 235/75/15 аз вече купих нови гуми GENERAL GRABER AT. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25342697_5_585x461_rev005.jpg
Прегледи:1
Размер:38.6 КБ
ID:5494734
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 25-06-13, 17:40. Причина: prodavalnik.com
                            TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся джанти 7J за Витара ???

                              Първоначално публикуван от TOYO Преглед на мнение
                              Такъв е бюджета, колата не е моя, и собственика е предвидил толкова за джанти, да не забравяме че върху тази цена ще трябва да плащам и доставка. Миналия месец си купих 4 броя алуминиеви 17 цолови джанти за Гранд Чероки, на цена от 400 лева, не съм плащал доставка защото бяха тук в София, няма логика 15-ките за Витарата да са на същата цена ???
                              Здравейте, логиката няма значение, не мисля че модела на джипката има значение, когато продаваш нещо качественно и хубаво, на това отгоре поддържано, но на темата. Металните джанти от първият пост са добри и здрави, но за да станат хубави-още 200лева, алуминиевите са с ЕТ0 и ще малеят на колата, цената им е висока, според мен, за точно този модел, няма ги капачките. Нови джанти не ви препоръчвам, качествените започват от 250лв/бр, остналото са тайвански и китайски боклуци, има доста писано из форума, както казах на други кандидати за 50лева разлика ще дадете 250 и после ще ми ревете, вече двама се опариха, отново успех и дано сполучите, но рядко греша и относно джанти за витара съм абсолютна енциклопедия

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X