Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов съм моля за помощ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов съм моля за помощ?

    Здравейте!!!
    Нов съм във Форума и имам един въпрос.
    Запалих се да си купя "Сузуки Витара" -дълга база,бензин(газ или метан? ) до около 4000лв. Интересува ме дали мога да си намеря добра за тая цена?

  • #2
    От: Нов съм моля за помощ?

    Долу-горе така вървят. А колко ще е читава-според късмета. Нали знаеш-стара кола и нова жена са на късмет
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: Нов съм моля за помощ?

      Здравейте и Честито Великденски празници.Колега Скорпи, малко ще опонирам на Кольо, но добра/в добро състояние/ джипка "Витара",ДБ, отгоре на това, с газ- пропан-бутан или метан за около до 4000 лв.мисля, че няма да намериш.Макар, че е криза отвсякъде, авто-джамбазите и грам не свалят от цените на предлаганите от предлаганите тях возила/особено джипове/.За такава сума ще вземеш "Витара", ама най-вероятно КБ и без АГУ.Все пак успех в търсенето.

      Коментар


      • #4
        От: Нов съм моля за помощ?

        Аз миналата седмица си взех дълга база- но с много екстри. До момента всичко ми излезе около 6000 лева. Ако не търсиш да има климатик, може и да намериш за тия пари, но мен лично ме съмнява да е перфектна, най-малкото ще се наложи да се заиграеш с ръждата, особено ако е отдавна с газова- поне гърнета ще се наложи да сменяш. Абе минимум едни 500 лв след покупката си приготви
        Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
        Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
        Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
        Продавам гуми 205х70х15!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X