Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да си подредим подфорума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да си подредим подфорума

    Колеги,доста информация стана в нашия подфорум.Но доста разхвърляна.Много често в темата на някой,започва да се пише за различни неща и накрая става едно мазало.Примерно темата е за двигател,пък то отива на газови уредби и се стигне до спирачки.Накрая има доста важна и потребна информация,само където след известно време се забравя къде и се започва голямото търсене,едни въпроси,отговори(виж с търсачката) и т.н.
    Предложението ми е да се направят отделни теми без спам в които след определено време човек лесно да намери нещо за което вече е писано.Например "Двигател","Трансмисии","Спирачна уредба","АГУ" и т.н.
    Също така ми харесва идеята примерно на Трент,с неговата тема "Квазимодо",която вече някои колеги са осъществили(пример-"Лифт от Славин")Т.е.нещо като всеки да си има тема за неговата кола,в която да пише какво е направил по нея-лифт,ремонти,тунинг и т.н.Така пак лесно ще се намира информация.
    Или ще се обърка така?Нека помислим в тази насока
    Благодаря за отделеното време Поздрави,Николай.
    Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

  • #2
    От: Да си подредим подфорума

    Николай, идеята ти е повече от добра. Имай впредвид, че си трябва доста работа за да стане пригледно и по-основните и важни технически теми да се поизчистят.
    Аз започнах с такава идея в раздела на Тойота, като пообединих доста теми с еднакво съдържание, изчиствайки ги от ненужните коментари в същото време. Примерно имахме около 15 теми за покупка на ТЛК 120 и т.н. Иска си още работа, но ще стане. Крайния резултат е невероятно улеснение за новите участници, за да намерят информацията, която им трябва на старта, както и за старите, които си спомнят, че са обсъждали нещото, но не помнят в коя тема беше.
    Просто за пример, погледнете тук:
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=90771
    (въобще не претендирам за пълнота, ще се допълва тепърва, но за начало е добре)

    Та, кой тук (в Сузуки) би се нагърбил с подобно нещо? Да каже и ще получи каквото му трябва за да действа..

    Коментар


    • #3
      От: Да си подредим подфорума

      Може би автора на темата?
      Ако някой се заеме, има моята помощ, само да настъпи студ, че инак съм по нивите.
      Адаш, давай, аз ще помагам, а и други ще се включат, сигурен съм.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Да си подредим подфорума

        Яро, не подвеждай човека Не е доста работата, направо си е убийствено много, ако се направи както трябва.
        Иначе идеята е добра. В Систематизирана информация да се прехвърлят някои неща в концентриран вид и да стоят заключени. Да се ъпдейтват само от човека (или хората), които са поели ангажимент за това. Ако някой мисли, че в дадена тема трябва да се добави/промени нещо - лично на модератора на темата. Или отделна тема само за предложения.

        Който се захване с това, да си забрави свободното време ... но пък ще стане специалист по Сузуки Всъщност, не се шегувам.
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X