Обява

Свий
Няма добавени обяви.

двигател от лада на самураи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: двигател от лада на самураи

    На САМУРАЯ може напрактика да се постави всясакъв двигател,лично аз в момента съм подготвил за монтиране V6-2000 100к.с. с автоматична скоростна кутия. Монтажа към купето е елементарно и само трябва да се направи нов кардан за свързване с раздатъчната кутия.При нас във Варна имаше Сузуки с монтиран двигател от FIAT ABART с кутията, те на външен вид са като на Лада-та и даваше доста добри резултати като мощност но единствения недостатък бе че счупи три раздатъчни кутии ибяха принудени да върнат добрата стара хилядарка. Според мен единствено автоматичната трансмисия може да я предпази от дефекти
    Последно редактирано от banjo; 23-02-07, 16:29.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #32
      Re: двигател от лада на самураи

      забравих да ви пусна и една такава красота с V8 http://www.cardomain.com/ride/2136327/1
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #33
        Re: двигател от лада на самураи

        Има вариант от сиерра или скорпио. А защо не някой дизел?

        Коментар


        • #34
          Re: двигател от лада на самураи

          Познавам един човек който преди около 6 месеца му гръмна двигатела на Самурая и нещеш ли вместо да го прави му набута мотор и скорости от Лада 7-ца и си го кара, а той си върви ли върви. Който казва, че не става значи не е прав. Имаш желание - намираш начин!
          888131021

          Коментар


          • #35
            Re: двигател от лада на самураи

            моля пуснете снимки със вече направен самурай
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • #36
              Re: двигател от лада на самураи

              очите ми остнаха в този саммурай мотор от рено клио лилямс голяма резачка къса ги всички..

              поздрави

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X