Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за автоматична кутия????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за автоматична кутия????

    Здравейте и от мен!Искам да помоля за мнения относно Vitara дълга база ,1,6 бензин,с автоматична скоростна кутия.Да поясня ,че колата ще се кара и градско от жената ,а неделя от мен на по леки off road.И по специално което ме притеснява е как се отразява на автоматика по тежката експлоатация при каране изван пътя?Ще е свързано ли с някаква допълнителна потдръжка?Удачно ли е да вкарвам автоматик на off road?Ще съм много благодарен на всички за мненията!

  • #2
    От: Питане за автоматична кутия????

    Колега ,няма никакъв проблем да ползваш автоматика в гората !Не е необходима допълнителмна подръжка ,сменяй му редовно маслото и всичко ще е наред !Мойта витара е къса но принципа е същия !Има плюсове и миноси и за двата вида скорстни кутии. Има доста изписано по темата затова се разрови малко и ако има нещо неясно питай !!!!
    Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
    костeнурков спринт.... и в гората !!!!

    Коментар


    • #3
      От: Питане за автоматична кутия????

      Аз съм също с автоматик. Както каза колегата по-горе нямаш никакъв проблем в гората. Ето и малко литература за в свободното ти време: клик тук после клик тук като свършиш клик тук , клик тук , клик тук (в този линк се пита дали автоматика става за гората).
      Това е от мен. Ако имаш още въпроси можеш да ги зададеш, с радост ще помагаме

      Поздрави
      Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

      0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
      /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

      Коментар


      • #4
        От: Питане за автоматична кутия????

        Колеги благодаря ,за отговорите!! Обаче се размина работата с Vitarata.При огледа на място се оказа че няма нищо общо с това на снимките!!!!Ръжда навсякаде,и аз се отказах.Не бързам и продължавам да следя за някоя ,по запазена машинка.Нали и жената ще я кара!!!!!

        Коментар


        • #5
          От: Питане за автоматична кутия????

          Първоначално публикуван от alex1972 Преглед на мнение
          Колеги благодаря ,за отговорите!! Обаче се размина работата с Vitarata.При огледа на място се оказа че няма нищо общо с това на снимките!!!!Ръжда навсякаде,и аз се отказах.Не бързам и продължавам да следя за някоя ,по запазена машинка.Нали и жената ще я кара!!!!!
          Колега, пиши от коя част на България си, може някой да те ориентира къде може да намериш подходяща Витарка ;-)
          Suzuki Vitara '98 2.0 TD, ДБ
          0 8 8 4 1 0 0 5 0 3 Весо

          Коментар


          • #6
            От: Питане за автоматична кутия????

            От гр.Шумен съм.Ще разгледам всяко предложение.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X