Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми на бензин!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми на бензин!!!!

    Здравеите колеги!
    Вчера имах проблем с карането на бензин Витара 91 /1,6 моноинжекцион.От една година съм на газ от време на време карам и на бензин.Проблемът е че не може да се изфорсира като дам газ до край(глъхне).Нямам скъсани маркучи ,сменил съм бензиновия филтър.Сложена е добавка в бензина за почистване на инжекциона.
    Някои знае ли добър сервиз в Бургас за проблема ми!!!!

  • #2
    До: Проблеми на бензин!!!!

    Първоначално публикуван от london Преглед на мнение
    Здравеите колеги!
    Вчера имах проблем с карането на бензин Витара 91 /1,6 моноинжекцион.От една година съм на газ от време на време карам и на бензин.Проблемът е че не може да се изфорсира като дам газ до край(глъхне).Нямам скъсани маркучи ,сменил съм бензиновия филтър.Сложена е добавка в бензина за почистване на инжекциона.
    Някои знае ли добър сервиз в Бургас за проблема ми!!!!
    Да не би да се дави.За да не може да се изфорсира,Нивата е така като дам газта д'ното и заглъхне и тогава чак почва да набира,но пък и тя е с карборатор
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • #3
      До: Проблеми на бензин!!!!

      Караш на бензин от време на време - кога за последно си зареждал?
      При дълъг певстои в резервоара бензина си губи качествата, ако си не си зареждал скоро пробваи с пресен бензин - това е наи простото нещо което може да направиш, и нищо не губиш...

      Коментар


      • #4
        До: Проблеми на бензин!!!!

        слагам редовно бензин .на месец по 15литра.

        Коментар


        • #5
          До: Проблеми на бензин!!!!

          Имаш проблем с дюзата на моното, най-вероятно вече е почти запушена и 'пикае'

          Коментар


          • #6
            До: Проблеми на бензин!!!!

            Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
            Имаш проблем с дюзата на моното, най-вероятно вече е почти запушена и 'пикае'
            Ако пикае, няма да работи добре и на ниски обороти. Пък и не се задръства чак толкова лесно. Мен ми го направи подобен номер миналата седмица, оказа се прецакано релето (уж Бош) което цъка газ-бензин. Сложих един киатец, сега пее.

            Задръстен горивен филтър? Или смукателната част на помпата...дано не е, че там кофти се стига
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • #7
              До: Проблеми на бензин!!!!

              добра новина.сипах а98 с добавка за почистване на горивната система и след 20 км взе че се оправи

              Коментар


              • #8
                До: Проблеми на бензин!!!!

                дано да си с жигулов карборатор
                Първоначално публикуван от bob4oo Преглед на мнение
                Да не би да се дави.За да не може да се изфорсира,Нивата е така като дам газта д'ното и заглъхне и тогава чак почва да набира,но пък и тя е с карборатор

                Коментар


                • #9
                  До: Проблеми на бензин!!!!

                  Мани ги карбУраторите. Там случая е съвсем различен.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X