Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята нова придобивка Сузуки витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Моята нова придобивка Сузуки витара

    Досега не съм писал и надявам се да не разсърдя някой???Но толкова не се бях смял отдавна-слона подхожда много добре на витарката и е доста симпатичнадано не срещне някоя мъжка Относно хобота, имам няколко въпроса и предложения:
    1. Защо елиминирахте кутията с въздушният филтър, можеше да я оставите, като махнете само филтъра, ако не ви достига дебит?!
    2. Сложете едно коляно от PVC на чупката с калника, ако се наложи може от там да чистите и продухвате системата, ако по някакъв начин попадне вода или мръсотия, няма какво д ая спе и няма как да я извадите, чак в двигателят ще влезе?!
    3. на една снимка видях че режете нещо по купето, дано е само планката, ако сте рязали профила на рогът в меката част, при удар ще се сгъне точно там и последиците са непредвидими?
    4. Филтърът марков ли е и на кооя фирма е, за да се знае колко може да се разчита на него, сложете го в телена кошница, така някой клон ще го отнесе или скъса?

    а относно отдушника на всеки магазин за авточасти има маслоустойчив маркуч с подходящ вътрешен диаметър, нанизваш го и в края го извиваш настрани, ако не му сложиш капачка, импровизирана според външният диаметър
    Последно редактирано от trent; 23-07-10, 21:08. Причина: допълване

    Коментар


    • #47
      От: Моята нова придобивка Сузуки витара

      Винаги съм се чудил какво става с тези филтри, когато вали .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • #48
        От: Моята нова придобивка Сузуки витара

        мокрят се импрегнирани са, и това всъщност различава оригиналният от ментаците, качеството и броя на слоевете материал, здравина и еластичност и ъгъл на конуса, честно казано така както са го метнали на тавана, много скоро ще го изгубят или по-добрият вариянт-ще се откажат от него

        Коментар


        • #49
          От: Моята нова придобивка Сузуки витара

          Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
          мокрят се импрегнирани са, и това всъщност различава оригиналният от ментаците, качеството и броя на слоевете материал, здравина и еластичност и ъгъл на конуса, честно казано така както са го метнали на тавана, много скоро ще го изгубят или по-добрият вариянт-ще се откажат от него
          метнали сме го само за снимката и филтера е закрит да него вали дъжд марката нея знам подарък мие като го завуршим ще кача снимки. Колега само планката махнехме друго несме рязали
          Сузуки Витара 1.6 М.И. - R.I.P. 1995-2016
          Мъжът е като хладилна чанта, ако го напълниш с бира, може да го носиш на всякъде.

          Коментар


          • #50
            От: Моята нова придобивка Сузуки витара

            На мен все ми се върти в главата да пусна маркуч вътре в купето,но си мисля че ще има недостатъци за които не се сещам. Вероятно малко шум и трябва да карам на вкл. вентилатор да вкарва въздух от вън за да не става ''вакум'' за друго не се сещам, но защо никой не прави така?//???
            http://vbox7.com/play:398e8b82

            Коментар


            • #51
              От: Моята нова придобивка Сузуки витара

              Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
              На мен все ми се върти в главата да пусна маркуч вътре в купето,но си мисля че ще има недостатъци за които не се сещам. Вероятно малко шум и трябва да карам на вкл. вентилатор да вкарва въздух от вън за да не става ''вакум'' за друго не се сещам, но защо никой не прави така?//???
              Имам приятел със Самурай,на който му е извел филтъра в купето(жабката).Джипката е по-шумна от преди.
              Радослав Йончев

              Коментар


              • #52
                От: Моята нова придобивка Сузуки витара

                Дали няма да събереш едни 235/75/15 без бодилифт, ще се изненадаш колко може още витарката с тях...

                Коментар


                • #53
                  От: Моята нова придобивка Сузуки витара

                  със сигурност има голяма разлика но и много по трудно ще ги върти тия 235-75-15 : и на мен ми се иска по=големи гуми но 1.6....
                  Сузуки Витара 1.6 М.И. - R.I.P. 1995-2016
                  Мъжът е като хладилна чанта, ако го напълниш с бира, може да го носиш на всякъде.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Моята нова придобивка Сузуки витара

                    леки подобрения по витарата вече с нови джанти(обърнати) и завършен (импровизирания) шнорхелНатиснете снимката за да я уголемите

Име:16122010800.jpg
Прегледи:2
Размер:116.9 КБ
ID:5236563Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16122010788.jpg
Прегледи:1
Размер:126.4 КБ
ID:5236562Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16122010796.jpg
Прегледи:2
Размер:130.1 КБ
ID:5236561Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16122010787.jpg
Прегледи:1
Размер:139.5 КБ
ID:5236560Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16122010799.jpg
Прегледи:2
Размер:141.4 КБ
ID:5236559Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16122010798.jpg
Прегледи:3
Размер:143.5 КБ
ID:5236558Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16122010792.jpg
Прегледи:1
Размер:133.1 КБ
ID:5236557Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16122010789.jpg
Прегледи:1
Размер:112.8 КБ
ID:5236556
                    Сузуки Витара 1.6 М.И. - R.I.P. 1995-2016
                    Мъжът е като хладилна чанта, ако го напълниш с бира, може да го носиш на всякъде.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Моята нова придобивка Сузуки витара

                      Бат' Здравко.. добре си я разкрачил ти с тия джанти, ма сега ще трябва да помислиш и за вежди, че знаеш к'во става в първата локва. Иначе изглежда много добре.

                      п.с. Взе джантите под носа ми, тъкмо си ги бях нарекъл, но ще ми мине
                      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                      Mercedes w212 E350 4matic
                      Ducati Monster 600
                      O888795575

                      Коментар


                      • #56
                        От: Моята нова придобивка Сузуки витара

                        да ще трябва да се поорежат малко но се чудя дали няма да хване ражда много бързо и дали това е удачен вариант с рязането или боди лифт ще е по добре
                        Сузуки Витара 1.6 М.И. - R.I.P. 1995-2016
                        Мъжът е като хладилна чанта, ако го напълниш с бира, може да го носиш на всякъде.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Моята нова придобивка Сузуки витара

                          ето малко видео на витара от последната разходка http://vbox7.com/play:3e4c108b
                          Сузуки Витара 1.6 М.И. - R.I.P. 1995-2016
                          Мъжът е като хладилна чанта, ако го напълниш с бира, може да го носиш на всякъде.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Моята нова придобивка Сузуки витара

                            Най-накрая се заехме с колегата Тцонислав по предната броня с много умуване и въображение с бронята на витарката сътворихме чрез моделиране от картон и хартиено тиксо.....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17022011864.jpg
Прегледи:1
Размер:130.3 КБ
ID:5262808Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17022011861.jpg
Прегледи:1
Размер:134.0 КБ
ID:5262811Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17022011865.jpg
Прегледи:1
Размер:129.2 КБ
ID:5262810Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17022011859.jpg
Прегледи:1
Размер:120.8 КБ
ID:5262809Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17022011860.jpg
Прегледи:1
Размер:125.6 КБ
ID:5262807 това беше грубия вид на ипроеизираната броня след много чудене ,мислене и питане по майстори.... се убедихме ,че направата на това чудо ще е много трудно. Преминахме на вариянт Б ! използвахме добре познатия и разпространен в форума чертеж на предна броня и за два дена бронята е почти готова ето една снимка макар че всички знаем как изглежда и т.н.т. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24032011569.jpg
Прегледи:1
Размер:59.7 КБ
ID:5262812
                            Сузуки Витара 1.6 М.И. - R.I.P. 1995-2016
                            Мъжът е като хладилна чанта, ако го напълниш с бира, може да го носиш на всякъде.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Моята нова придобивка Сузуки витара

                              Къде е мястото за лебедката?
                              Радослав Йончев

                              Коментар


                              • #60
                                От: Моята нова придобивка Сузуки витара

                                за сега няма субсидия за лебедка ти нали имаш ще ми отслужваш като закъсам
                                Сузуки Витара 1.6 М.И. - R.I.P. 1995-2016
                                Мъжът е като хладилна чанта, ако го напълниш с бира, може да го носиш на всякъде.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X