Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki Ignis - проблем със спирачките!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki Ignis - проблем със спирачките!

    Suzuki Ignis - проблем със спирачките!
    Здравейте!
    Имам проблем с предните накладни.
    1. Търся сервиз за смяна на накладки.
    2. Предложете ми марка (Японска, Немска, Английска и аз незнам). Кои са най-хубавите? Какви са цените горе-долу?
    Колата е 1.3 Японска 4х4 2004 год.
    Благодаря много предварително!

  • #2
    До: Suzuki Ignis - проблем със спирачките!

    Първоначално публикуван от spokoen Преглед на мнение
    Suzuki Ignis - проблем със спирачките!
    Здравейте!
    Имам проблем с предните накладни.
    1. Търся сервиз за смяна на накладки.
    2. Предложете ми марка (Японска, Немска, Английска и аз незнам). Кои са най-хубавите? Какви са цените горе-долу?
    Колата е 1.3 Японска 4х4 2004 год.
    Благодаря много предварително!
    Какъв точно е проблема със спирачките,че ако е само смяна на накладки не е голям проблем нещо като да ти е свършил бензина това ако е проблем.Сервиз за смяна на накладки ама в кой град?
    Препоръчвам ти накладки ремза за игниса са добри към 50лв бяха май.
    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

    Sofrace Offroad Team

    Коментар


    • #3
      До: Suzuki Ignis - проблем със спирачките!

      Ето, http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ewpost&t=43470 ,колегата предлага накладки,съединители и т.н.Пишеш в темата,полочаваш отговор с марки и цени,избираш.Ако не можеш да ги смениш пред блока,казваш от къде си,все ще се намери кой да свърши работота .
      Успех.
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #4
        До: Suzuki Ignis - проблем със спирачките!

        Проблема е следният:
        Смяна на предни накладки и в най-лошия вариант и дискове.
        За София става дума. Предложете някой добър сервиз моля!

        В Сузуки ми искат:
        170 лева за едни предни накладки, 20 за работа и 2 х 140 евентуално за дискове!

        В ПИТ СТОП АУТО (случаен пример - не е реклама) 75 лева за предни накладки, 25 работа и 2 х 70 за дискове. Марка май FRV ми казаха. Разликата е огромна!

        В nakladkibg.com предни накладки TRW (казаха ми, че са от най-добрите) 75 лева, а дискове TRW 2 х 80 лева, само че след това не знам къде да ги монтирам.

        Мисля, че вече всичко е ясно. Къде да сменям предни накладки? И какви да бъдат те? Оригинални или някои други? Благодаря предварително!

        Едит: taran - аз ще кажа от къде съм и дано някой от форума да може да помогне! Има място пред нас, но нямам инструменти. Ще се радвам да се включите - разбира се срещу заплащане.
        Последно редактирано от spokoen; 26-04-10, 19:19. Причина: добавяне на инфо

        Коментар


        • #5
          До: Suzuki Ignis - проблем със спирачките!

          Ми,аз имам и място и много инструменти ,ако решиш на лични ще ти дам телефон и координати,да своршим работа.
          Офертата за twr ми се струва приемлива,ако искаш,пиши и на колегата,да видим неговото предложение.
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #6
            До: Suzuki Ignis - проблем със спирачките!

            Първоначално публикуван от spokoen Преглед на мнение
            Проблема е следният:
            Смяна на предни накладки и в най-лошия вариант и дискове.
            За София става дума. Предложете някой добър сервиз моля!

            В Сузуки ми искат:
            170 лева за едни предни накладки, 20 за работа и 2 х 140 евентуално за дискове!

            В ПИТ СТОП АУТО (случаен пример - не е реклама) 75 лева за предни накладки, 25 работа и 2 х 70 за дискове. Марка май FRV ми казаха. Разликата е огромна!

            В nakladkibg.com предни накладки TRW (казаха ми, че са от най-добрите) 75 лева, а дискове TRW 2 х 80 лева, само че след това не знам къде да ги монтирам.

            Мисля, че вече всичко е ясно. Къде да сменям предни накладки? И какви да бъдат те? Оригинални или някои други? Благодаря предварително!

            Едит: taran - аз ще кажа от къде съм и дано някой от форума да може да помогне! Има място пред нас, но нямам инструменти. Ще се радвам да се включите - разбира се срещу заплащане.
            Дисковете ги гледам,че са по 60лв а за инструментите ти трябва крик ключ за гуми ключ 14,лула 17 и два винта 8.мм стандартна резба. Но малко ме съмнява да е за дискове и и те си имат допуск на износване ако не са криви или колата да е на 200000км едва ли са за смяна на игниса дисковете много бавно се износват не е като при повечето автомобили.

            П.П.провери дали твоя игнис не е с 15 цолови джанти ако е с 15-ки всички цени говорени до момента са невалидни има голяма разлика в това отношение но мисля,че този за който говоря е унгарски.
            Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
            Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

            Sofrace Offroad Team

            Коментар


            • #7
              До: Suzuki Ignis - проблем със спирачките!

              14 цола са 100%.
              Разбрах се с "Andro" ...утре ще дайстваме.
              Ти коя марка предлагаш? Някаква Японска или друга?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X