Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карбуратор от Лада на Самурай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Карбуратор от лада на самурай

    Тефлона е идеален материал-лесно се работи-ако не те затруднява щракни 1-2 снимчици от близо

    Коментар


    • #47
      До: Карбуратор от лада на самурай

      ОК. утре заминавам с него и ще щракна с телефона няколко.
      Няма проблем.
      [SIGPIC][/SIGPIC]
      SJ 413

      Коментар


      • #48
        До: Карбуратор от лада на самурай

        Ходих малко на гости при децата в Софето и при дъщерята в Овча купел видях един Самурай с обърнати джанти и ресори над мостовете.Сигурно е на някой от форума-на него пишеше офроуд екстриим,пред бл324.Абе като го направя да върви явно ще се наложи да поработя над моя -взе да ми се вижда дребен.Това май ще излезе по голяма краста от риболова

        Коментар


        • #49
          До: Карбуратор от лада на самурай

          Ако не се лъжа на него пише ROAD EXTREME...и е пред друг блок.
          Сузуки Самурай-старт от скрапа
          0885192667

          Коментар


          • #50
            До: Карбуратор от лада на самурай

            да така пише а блока е срещу строителната борса но няма значение джипа е готин

            Коментар


            • #51
              До: Карбуратор от лада на самурай

              Колега ето ти малко снимки като обща информация за карбуратора от Лада. Ако имаш въпроси допълнително питай?
              Прикачени файлове
              [SIGPIC][/SIGPIC]
              SJ 413

              Коментар


              • #52
                До: Карбуратор от лада на самурай

                Ето о и моя.Намерих в София една фирма ремонтират компове за 150лв.та ще ида до тях и после почвам.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #53
                  До: Карбуратор от лада на самурай

                  Въй, колко е мръсен...

                  Като тръгнеш да го профилактираш, да знаеш, че горивните жигльори са под въздушните. Ако не излизат, след като бъдат развити, се побутват с клечка през отворите под разпръсквачите.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Карбуратор от лада на самурай

                    Не е много ,ами само го извадих от мазето и го избърсах грубо с ацетон.А жигльорите ги знам -тоя москвич го карах 5 години и минах 250000 до сръбско и обратно.Между другото на дълго гореше 6.5 много странно за грузинец
                    И мисля да сменя всички мембрани и жигльори,че стои от 5 гсдини сух.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Карбуратор от лада на самурай

                      Даааа-фирмата за ремонт на еку е във Варна-ще пробвам аз с някакви транзистори да заменя оригиналните

                      Коментар


                      • #56
                        До: Карбуратор от лада на самурай

                        Първоначално публикуван от kekerence Преглед на мнение
                        Даааа-фирмата за ремонт на еку е във Варна-ще пробвам аз с някакви транзистори да заменя оригиналните
                        Като гледам карбуратора прилича на моя.
                        Второ , жилото за газта трябва да ти е отпред, откъм радиатора и жилото на смукача също.
                        Жило за смукача ползвам от москвич.
                        И накрая е то ти един сайт за Самурай има много схеми ел. и даста инфо за доработка.
                        http://zukioffroad.com/Tech_Library/index.htm

                        До колкото прочетах за евентуални ремонти на компа пише че кондензаторите дават фира...!
                        Но и ти си прочети
                        [SIGPIC][/SIGPIC]
                        SJ 413

                        Коментар


                        • #57
                          До: Карбуратор от лада на самурай

                          Утре ще чета в сайта че сега съм на ракия и се бърка английския нещо.
                          На моя кондензатора беше гръмнал яко и опушил платката ама сигурно има и транзисторче

                          Коментар


                          • #58
                            От: Карбуратор от лада на самурай

                            Здравейте колеги,
                            тамата ми допадна и реших да я допълня с това ръководсво за ремонт и експлоатация на карбораторите произвеждани от ДААЗ-SOLEX_ZR.pdf
                            Поздрави.

                            Коментар


                            • #59
                              От: До: Карбуратор от лада на самурай

                              Първоначално публикуван от Sam40 Преглед на мнение
                              Колега ето ти малко снимки като обща информация за карбуратора от Лада. Ако имаш въпроси допълнително питай?
                              Колега имам един въпрос.На 7 снимка се вижда един зелен куплунг сложен на смукателните тръби.Какво е това при мен има още един и виси може би 2та нещо се разменят.Поздрави.
                              Gaz69.Suzuki SAMURAI 0887006977

                              Коментар


                              • #60
                                От: До: Карбуратор от лада на самурай

                                Това са карбуратори от Лада Самара, търсете карбуратори от жигули с механично отваряне на втория дросел (тия с вакумното отваряне се наричат "озонови") с такъв карбуратор ще сте по доволни. Аз на голфчето си сложих такъв и съм страшно доволен, на газ това голфче откача, хем е 1,4 с моното не вървеше така както върви сега.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X