Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Броня за витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Броня за витара

    Хиляди благодарности!Много полезно и нужно!Ако някой е правил такава за себе си и има отзиви,моля да сподели за да улесни следващите!
    Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

    Коментар


    • #32
      От: Броня за витара

      имам и още един въпрос за бронята!?Има ли значение дали съм със бодилифт или захвати са смятани точно за джипки с бодилифт?Питам защото,когато правихме моята-преправяхме захватите на ролбара,на броните.....?
      Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

      Коментар


      • #33
        От: Броня за витара

        Планките за захващане на бронята не са правени по такава за боди лифт ще трябва да си ги преправиш не е трудно
        Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
        Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

        Коментар


        • #34
          От: Броня за витара

          Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
          имам и още един въпрос за бронята!?Има ли значение дали съм със бодилифт или захвати са смятани точно за джипки с бодилифт?Питам защото,когато правихме моята-преправяхме захватите на ролбара,на броните.....?
          Планките захващат бронята към рамата с по 2 болта. При бодилифт дигаш купето спрямо рамата - т.е. ще има "отзяване" на купето от бронята, колкото ти е бодилифта - точно толкова,колкото е спрямо оригиналната броня. Иначе и моите планки имаха нужда от дооправяне,но не е болка за умиране - преди да ги заварят за бронята е добре да ти ги напаснат.
          Успех!
          Б. Бонев
          0осем88две6шест71три

          Коментар


          • #35
            От: Броня за витара

            Така си и мислех! Много ви благодаря за информацията, ако някой от вас е с броня по тези чертежи и е сложил и лебедка, ще ви помоля да качите снимки да видя как седи, а ако имате и от монтажа ще е повече от хубаво!
            Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

            Коментар


            • #36
              От: До: Броня за витара

              Колеги,няма ли чертеж на задната броня с размери,така както са онези чертежи на предната. Благодаря предварително.

              Коментар


              • #37
                От: Броня за витара

                Ще Ви направя и снимки как изглеждат на Vitarata при мен. Ако не ме домързи до десетина дни ще ги монтирам.

                Vitara Broni

                Коментар


                • #38
                  От: Броня за витара

                  Колега, благодаря за чертежите, задната броня пасва ли точно за Витара или е нужно преправяне?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X