Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имам проблем с витарата, спешно се нуждая от съвет или помощ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имам проблем с витарата, спешно се нуждая от съвет или помощ!

    Здравейте, колеги! Става дума за моята витара, 1.6 карбуратор, англичанката дето я преправих! На 13.11.2009 дойдох с нея в София, нямаше проблеми по пътя освен че, гори повече, но знам че имам нужда от специалист, но нямам време! Днес се върнах от чужбина, дотогава тя стоеше в Бизнес Парк София, загъната с брезент, изчистих я и я запалих, силен шум от спирачната помпа влизащ вътре в купето, при натискане на газта спира, освен това е много твърд педала на спирачката, иначе спира! А утре искам да се прибера до Варна, а от там в Русе, там имам майстор да я погледне както за този проблем, така и за карбуратора! Въпрост ми е дали може да се отстрани бързо този проблем при някой колега в София и да направи реглаж на карбуратора или дали може да се прибера така до Варна, а там да му мисля!?
    Ако някой иска да ми звънне сега, не съм си легнал, тек. 0878908217 или 099980148 и 0887941416 Трифон
    Последно редактирано от trent; 20-12-09, 20:49. Причина: допълване

  • #2
    До: Имам проблем с витарата, спешно се нуждая от съвет или помощ!

    Запуши маркуча, който отива в серво улилвателя!
    Педала ще остане твърд ... карай внимателно до майстора.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      До: Имам проблем с витарата, спешно се нуждая от съвет или помощ!

      Може да се стъкми временно, да не съска и да не души двигателя, но спирачката ще си остане твърда. Усилвател на спирачките трябва да си купиш вероятно нов.

      Коментар


      • #4
        До: Имам проблем с витарата, спешно се нуждая от съвет или помощ!

        аз имам, но е в Русе, от старата моя витара, знаех си че трябва да сложа по-голямата от моноинжекцията, ама да е оригинално

        Коментар


        • #5
          До: Имам проблем с витарата, спешно се нуждая от съвет или помощ!

          Дано да пасва този, който имаш. Иначе, без усилвател се свиква и може да се пътува безопасно. Но заякваш...

          Може да имаш късмет и само да е спукан или разхлабен маркуча. Разклати го и той ще си каже.

          Коментар


          • #6
            До: Имам проблем с витарата, спешно се нуждая от съвет или помощ!

            ако става дума за този от двигателя към сервото, проверен е, не е от него, мисля че е този вътре, който покрива оста на буталото?но ще го запуша и ще гледам утре на светло?

            Коментар


            • #7
              До: Имам проблем с витарата, спешно се нуждая от съвет или помощ!

              прибрах се успешно до Варна, дано така бъде и до Русе, че да си сменя сервото, за всички пътя София-варна е проходим, по-тежки са условията около Търговище и магистралата до Слънчево, не е изчистена, поне на 21.12.2009 не беше, 6 часа и 30 минути пътувах

              Коментар


              • #8
                До: Имам проблем с витарата, спешно се нуждая от съвет или помощ!

                Модераторите, ако желаят може да заключат темата

                Коментар


                • #9
                  До: Имам проблем с витарата, спешно се нуждая от съвет или помощ!

                  Не заключваме технически теми. Ако някой има подобен яд, ще пише тук.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X